NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.99%
Loodud: 07/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Scudamore’s Super Stakes videot

Mängi Scudamore’s Super Stakes demo versiooni tasuta

Scudamore’s Super Stakes ülevaade

scudamores super stakes slot

Hobuste võiduajamine on paelunud nii mehi kui naisi juba mitu sajandit. Nende kiirete ja majesteetlike loomade omavahelises rebimises on midagi seletamatult põnevat ja kaasahaaravat, mis jätab väheseid külmaks. Kas tead, kes on Peter Scudamore? Tegemist on legendaarse ratsasportlasega, keda teab iga suurem ratsaspordihuviline. Just tema auks ongi NetEnt loonud “Scudamore’s Super Stakes” slotimängu. Sinagi võid saada kuulsaks tehes mängul panuseid alates 10 sendist 100€ni ja kasutades ära mängu kõik parimad boonused.

scudamores super stakes slot screen

“Scudamore’s Super Stakes” on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga NetEnt mängulooja slotikas, mis toob sinu ette just sellesama hobuste võiduajamise ning kui oled valmis möllus kaasa lööma, siis hakkame kohe pihta! Mängul võitude noppimiseks on abiks juhuslikult mänguväljale pidama jäävad wild asendussümbolid, “Bet Slip” ja Peter’s Classic Cup boonused, mis aitavad tehtud panuse tagasi võita kuni 5000 kordselt!

scudamores super stakes slot review


– SÜMBOLID

Väljanägemiselt on “Scudamore’s Super Stakes” üsna keskpärane. Rullikud asetsevad rohelise hipodroomi taustal ja sümboliteks on lisaks kaardipaki pildiga ikoonidele neli erinevat hobusega ratsutajat. Kui saad võiduliinis 5 punase ratsutaja sümbolit valge hobusega, teenid tehtud panuse summa tagasi 12,5 kordselt. Wild-asendussümboliks on mängu superstaar Peter Scudamore, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri.

scudamores super stakes slot mobile


– BOONUSED

“Scudamore’s Super Stakes” pakub kolme erinevat boonust.

“Random Wild” funktsioon võib käivituda mistahes spinni ajal ja paisata mänguväljale 2 kuni 5 hobuseraha sümbolit. Positsioonid, millel need pidama jäävad, muutuvad wildideks.

Bet Slip boonus tähendab, et võid võtta mistahes ajal ühe panustamissedeli. Kui oled otsustanud selle osta, saad välja valida ühe sümboli, mida hakkad koguma ja spinnide arvu. Seejärel arvutab mäng, mitu korda sinu valitud sümbol valitud spinnide arvu jooksul rullikutel pidama jääb ning sellele vastavalt rakendub sinu võitudele võidukordaja.

scudamores super stakes slot bonus

Kõige lõpuks pakub slott hinnalist “Peter’s Classic Cup” boonust, mis käivitub, kui 1., 3. ja 5. rullikul jääb korraga pidama trofee pildiga scatter-sümbol. Boonusvoor mängitakse 32 võiduliiniga 5×4 mänguväljal. Saad valida ka ühe neljast hobusest, keda arvad, et võiks võiduajamise võita. Iga hobune pakub erinevat võidukordajat, mis vastab tema võimalustele võistlus ära võita.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON cashomatic slot

Cashomatic

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid