BetGames.tv Logo

Vaata Scissors Rock Paper videot

Scissors Rock Paper ülevaade

rock paper scissors game betgames

Scissors Rock Paper on BetGames nimelise mängutootja uus mäng, mis põhineb lapsepõlve lemmikul kivi-paber-käärid. Ülesandeks on samamoodi valida, kas soovid mängida ja loota võita kivi, paber või käärid käemärgiga.

Kui lapsepõlves lahendas kivi-paber-käärid ära olukorra, kus oli vaja ühel või teisel poolel midagi valida või mängiti seda niisama nalja viluks, siis kasiinos saad oma õnne testida pärisraha peale panuseid tehes.


Kuidas mängida?

Scissors Rock Paper mängitakse 24 kaardist koosneva kaardipakiga, milles kolme erinevat tüüpi käe kujundeid: kivi, paber ja käärid. Täpselt samamoodi nagu levinud lapsepõlve mänguski. Kivi võidab kääre, käärid paberit ja paber kivi.

rock paper scissors game screen

Kõik 24 kaarti jagatakse kolme võrdsesse ossa nii, et kaheksa vastab kivi sümbolile, kaheksa paberile ja kaheksa kääridele. Mängu avades võib sind tabada pisut hämmeldus, sest mänguväli näeb välja väga sarnane tüüpilistele kaardimängudele nagu blackjack või videopokker. Mõlema mänguala kohal jookseb info viimase viie mänguvooru kohta.


Panustamine

Mänguväli on jagatud kaheks- Silver ja Gold alad. Võid panuse teha nii hõbeda, kulla või mõlema mänguala peale. Panuste tegemiseks on aega 20 sekundit.

Põhimõte on väga lihtne- mängija saab valida, millist käe kujundit kasutada. Diiler samal ajal võtab alati kaardipaki kõige pealmise kaardi.


Strateegia

Vastupidiselt paljudele teistele kasiino ja eriti just live kasiino mängudele, ei ole Rock Paper Scissors eriti palju erinevaid häid strateegiaid. Siiski tasub paari olulist asja tähele panna.

Ole Gold poolel viigi osas tähelepanelik

Mänguvälja kuldne pool pakub suuremaid võite juhul, kui suudad diilerile koha kätte näidata. Põhjus on selles, et üks kaart on juba Silver poolele välja pandud. Just selle ühe kaardi tõttu on pisut suurem võimalus, et mäng jääb viiki ja kaotad raha.

Panusta ainult hõbedasel poolel, et saavutada suurem kasumlikkus

Hõbe poolel võites ei ole võidud sama suured kui Gold poolel, kuid viigi korral saad panuse väärtuse tagasi täies ulatuses.

Meeldiks mängida BetGames.tv slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem