Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 94.18%
Loodud: 22/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Scatter Brains 2 ülevaade

scatter brains 2 slot

Scatter Brains II on lõbus, zombiedega vürtsitatud slotimäng kuulsalt Playtech mänguloojalt. Mängul on 5 rullikut ja 243 võiduliini ning panuseid saad teha alates 10 sendist kuni 500€ni spinni kohta nii arvutil kui nutiseadmes. Boonustest torkavad silma tulus tasuta spinnide voor, rändavad zombie wildid, kolmekordsed võidukordajad ja respinnid, mille jooksul zombie-wildid asendavad teisi pildiga sümboleid. Tegemist on üle keskmise volatiilse mänguga, millel võidud on suured, kuid lasevad ennast vahel kaua oodata.

scatter brains 2 slot review


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemiselt on “Scatter Brains II” üsna lihtne ning sellel on kasutatud multika-stiilis graafikat, mis sarnaneb Playtechi teisele populaarsele “Big Bear” slotile. Võta julgus kohe kokku, sest madin läheb lahti öisel kõrvaltänaval, kus loota saad ainult iseendale.

scatter brains 2 slot freespins

Sümboliteks mänguväljal on pildiga kaardid ja 5 relvaga tegelaskuju, kes kõik püüavad ennast zombide rünnaku eest kaitsta. Kukeharja soenguga mees on kõige väärtuslikum tavasümbol. Kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse summa tagasi 6-kordselt. Wild asendussümboliks on bioloogilise ohu hoiatussilt ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. 5 scatterit võiduliinis toob sulle sisse tehtud panuse väärtusest 5 korda suurema võidu.


– BOONUSED

Alustame Scatter Brains II tasuta spinnide vooruga, mida saad nautida, kui kolm Scatter Brains II logo jäävad pidama 2., 3. ja 4. rullikul. Boonusvoorul võitude püüdmiseks kingib kasiino sulle 5 tasuta spinni. Kui Zombie wild satub asendama ühte viiest relvaga tegelaskujust, käivitub Respin-funktsioon, millel saad iga rulliku eest ühe respinni.

scatter brains 2 slot screen


– KOKKUVÕTE

“Scatter Brains II” on lihtsa väljanägemisega slott, millel on suur võidupotentsiaal ja tulus tasuta spinnide voor. Võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1458 kordselt ja kolmekordse võidukordaja abil ka kuni 4374 kordselt.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem