JFTW (Just For The Win) Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: JFTW (Just For The Win) + Microgaming
RTP: 94.11%
Loodud: 08/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €25
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida JFTW (Just For The Win) slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUENDATUD VEEBILEHT
  • Tervitusboonus 100% kuni €250 + 50 tasuta spinnid

Vaata Scarab Kingdom videot

Scarab Kingdom ülevaade

scarab kingdom slot microgaming

Scarab Kingdom on Microgaming ja Just For The Win koostöös valminud suurepärane mäng, mis aitab leida üles Antiik Egiptuse peidetud aarded. Vaaraode maa stiilis tehtud kujundus pakub lisaks viite rullikut ja kolmekümment võiduliini. Äktšioni keskmes on wild asendussümbolid ja skarabeuse pildiga hajasümbolid.


Kujundus ja sümbolid

Scarab Kingdom mängul saad panuse väärtuseks valida 20 sendist 25 euroni mänguvooru kohta. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 5,000 kordselt.

scarab kingdom slot screen

Teemaks on küll äärmiselt ebaoriginaalne Antiik Egiptus, kuid visuaalne teostus on sellegipoolest viimase peal. Vaarao on kõige väärtuslikum sümbol ja maksab panuse väärtuse tagasi kümnekordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.


Boonused

Olulisemad lisad on Wild Scrolls, Cleos Bonus ja tasuta spinnid. Neist esimese puhul vajad hajasümboleid, et selle käima panna. Wild Scrolls, nagu nimigi ütleb, täidavad rullikud täies ulatuses wild asendussümbolitega.

Kogu piisav hulk hajasümboleid ning saad kätt proovida ka Cleos Bonus ajal. Pick-me stiilis jackpot voor pakub võimalust tabada panuse väärtusest kuni viis tuhat korda suurema võidusumma. Kõige lõpuks aitavad kukrut täita tasuta spinnid, sest nüüd hakkab kasvama ka võidukordaja väärtus.

Meeldiks mängida JFTW (Just For The Win) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem