NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.35%
Loodud: 28/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Santa vs Rudolph videot

Mängi Santa vs Rudolph demo versiooni tasuta

Santa vs Rudolph ülevaade

santa vs rudolf slot netent

NetEnt nimelise mängulooja Santa vs Rudolph räägib loo kahe lahutamatu partneri jõuluaja draamast ja üleelamistest. Uhiuuel slotikal on tüli kiskujaks tujukas põhjapõder, sest just Rudolph on see, kes otsustab vahetult enne pühi jõulutaadi mütsi ära peita! Mängu muudavad huvitavaks mitu kasulikku boonusvooru.

Mänguväli pakub meelelahutust 5×3 positsioonidel nii, et võite saad 20 erinevat võiduliini kasutades. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ning panuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Santa vs Rudolph on tehtud multika stiilis ning kaunistatud kõigi levinumate jõuludekoratsioonidega. Samal ajal kui jõulumees on valmis lastele kinke jagama hakkama, peidab krutskeid täis põhjapõder ta mütsi ära ja ajab vanamehe täiega keema.

santa vs rudolf slot screen

Ühelt poolt naljakas teisalt nunnu lugu aitab tusatuju eemale peletada ja tekitada mõnusa jõulumeeleolu. Sümbolite hulgas näed kaardimängu ikoone koos kahe sloti peategelase, skulptuuride, kelkude, kingituste ja põhjapõdra postamendiga.


– BOONUSED

Jõulumees ja Rudolph on mõlemad wild asendussümbolid, mis on võimelised liikuma iga respinniga ühe positsiooni võrra edasi. See jätkub seni kuni wildid jõuavad mänguvälja lõppu. Samal ajal aitavad wildid moodustada võiduliine asendades teisi puudujäävaid sümboleid. Kui kaks kanget jäävad rullikutel pidama samal ajal, saad kümme tasuta mänguvooru.

santa vs rudolf slot review

Mängul on ka kaks mõõdikut, mis mõlemad täituvad vastavat tüüpi wildide ilmumise ajal. Tasuta spinnidega boonusvooru pääsedki, kui üks mõõdikutest saab täis.


– KOKKUVÕTE

Santa vs Rudolph on igati sobilik mäng jõuluaja huvitavamaks muutmisel. Lisaks sellele, et teema ja kujundus on viimase peal, pakub see ka mitut kaasahaarvat boonust. Kuna tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga sobib see nii algaja kui kogenenuma slotihundi jaoks.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem