Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 05/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 306,800 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Sahara Nights videot

Sahara Nights ülevaade

sahara nights slot yggdrasil

Kes mäletavad veel neid seikluslikke Araabia muinasjutte, kus ahned bandiidid üritavad alatuid võtteid kasutades oma tulevikku kindlustada? Lausu sinagi: “Seesam, seesam, avane!” ja alusta rännakut aardekoopa sügavustesse, et nautida Yggdrasil mängulooja “Sahara Nights” slotikat. Tegemist on mänguga, kus rahajaht läheb lahti viiel rullikul 20 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta, et leida just oma kullakoormad ja panna salasoovid täituma.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kas oled valmis kõrberatsu kombel kappama lõputuna näivas Sahara kõrbes? Just sellist atmosfääri annab edasi Yggdrasil mängulooja kaunilt kujundatud mäng.

sahara nights slot screen

Sisened templisse, kus tümpsub Araabia tehnobiit ja rullikutel näed erivärvilisi juveele koos mõõga, Aladdini, printsessi ja sultani ikoonidega. Neist viimane on ka kõige tulusam makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 1-, 2,5-, 10- ja 175- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.


– BOONUSED

“Sahara Nights” mängul on tasuta spinnide voor, mis algab, kui saad korraga vähemalt kolm juturaamatu ikooni. Kolme, nelja ja viie juturaamatu eest saad vastavalt 8, 12 ja 16 tasuta keerutust ning tehtud panuse väärtuse tagasi 1-, 10- ja 1000-kordselt.

Džinni pildiga Wild võib pidama jääda ainult kolmel keskmisel rullikul ning peale selle, et see laieneb sama rulliku kõigile väljadele, mille see peatub, jääb see oma kohale ka kuni tasuta spinnide vooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Sahara Nights” mäng pakub lisaks leidlikult tehtud kujundusele ka suurt võidupotentsiaali. Eriti hästi läheb, kui satud wildide peale, mis laienevad rulliku kõigile positsioonidele. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, kus tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni tuhande kordselt!

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 27. May 2021
gator gold gigablox slot

Gator Gold Gigablox

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 16. Apr 2021
atlantean gigarise slot

Atlantean Gigarise

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Mar 2021
easter island 2 slot

Easter Island 2

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Feb 2021
reel desire slot

Reel Desire

Näita rohkem