Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.49%
Loodud: 21/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.50 – €250
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Safari King ülevaade

safari king slot

“Safari King” on Pragmatic Play nimelise mängulooja 5 rulliku ja 50 võiduliiniga slotimäng, millel panuseid saad teha alates 50 sendist 250€ni spinni kohta. Koge võimsa lõvi möiret tasuvas tasuta spinnide voorus, millel võid võita piiramatu arvu tasuta keerutusi ja paigalejäävaid wild asendussümboleid.


– SÜMBOLID

Nagu kõik Pragmatic Play mängulooja slotimängud, torkab ka “Safari King” silma suurepärase kujunduse poolest. Sümboliteks on mängul kaardipakist tuttavad äss, kuningas, emand, soldat, kümme ja üheksa, lisaks temaatilised gaselli, sebra, gepardi, ninasarviku ja elevantide ikoonid. Kõik need keerlevad eksootilisel Aafrika savanni taustal. Mängu väärtuslikem sümbol on elevant, mis annab tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 5.

safari king slot screen

Wild asendussümboliks on, nagu juba võid arvata, Safari kuningas Lõvi, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Kõige tulusam sümbol on aga boonuse scatter, mis võib pidama jääda rullikutel 1, 3 ja 5. Kui boonuse scatter jääb korraga pidama kõigil eelnimetatud rullikutel, saad kätt proovida tasuta spinnide voorus.

Tasuta spinnide voor – algab 8 tasuta spinniga ning kõik võidud korrutatakse 4-ga. Enne spinnima hakkamist lisatakse 2., 3., 4. ja 5. rullikule igal 1 wild-sümbol, mis jäävad sinna kuni tasuta spinnide vooru lõpuni. Selles voorus saad iga boonuse scatteri eest ühe lisa tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Safari King” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel on ka hea väljanägemine. Täites mänguvälja elevantide ja wildidega võid võita iga spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 1000-kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem