Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 10/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Sabaton videot

Mängi Sabaton demo versiooni tasuta

Sabaton ülevaade

Roki rullikutel nagu tõeline megastaar, sest Rootsi raskemuusika kahurvägi on kohal! “Sabaton” on Play ‘N Go-nimelise mängulooja mäng, mis on valmis tehtud samanimelise populaarse bändi fännidele mõeldes. Mängul on 5 rullikut ja 10 võiduliini, müstilised sümbolid, wild-rullikud ja palju muid tulusaid boonuseid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud, on mängu kujunduses kasutatud Rootsi legendaarse metal-bändi tegelasi. Sümboliteks rullikutel on vähemväärtuslikud granaadid, mõõgad, kuulid ja Rooma-stiilis kiivrid. Tulusamate ikoonide hulka kuuluvad bändiliikmed. Kui saad võiduliinis kõige kõvema rokipeeru sümboleid viis, ootab sind tehtud panuse väärtusest kümme korda suurem summa.

Bändi solist Joakim on wild ja see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. 3, 4 ja 5 Joakimi võiduliinis maksavad tehtud panuse summa tagasi vastavalt 10-, 15- ja 100-kordselt. Metal Stacks ja Mystery Symbols boonused on erilised selle poolest, et üks neist valitakse iga spinni ajaks ning hulk vastavaid sümboleid lisatakse mänguväljale juurde. Mega Symbols tähendab aga, et kõik bändiliikmed ilmuvad suurematena ja pakuvad ka märksa suuremaid võite.


– BOONUSED

The Chained Reels võib käima minna mistahes spinni ajal ning erinevad sümbolid kahel järjestikkusel rullikul muuta samadeks sümboliteks. See võib toimuda kolmel keskmisel rullikul.

Last Stand käivitub samuti mistahes spinni ajal ja katab kuni kaks rullikut täielikult Wildidega.

Battalion Spins boonusvooru proovimiseks pead saama mänguväljal korraga vähemalt üheksa ristiga märgistatud scatter-sümbolit. Üks ikoon valitakse Metal Stacks sümboliks ja teine müstiliseks sümboliks, et saaksit seitset spinni kasiino kulul veelgi enam nautida.

sabaton slot screen


– KOKKUVÕTE

“Sabaton” on suure võidupotentsiaaliga volatiilne mäng, millel on rokkmuusika teema ja mis kahtlemata rõõmustab iga melomaani. Olulisemad boonused on Metal Stacks ja müstilised sümbolid, kuid alati võid suurelt võita ka tasuta spinnidega. Maksimaalselt võid tehtud panuse summa tagasi teenida kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.20% 19. Nov 2020
NEW 24k dragon slot

24K Dragon

Play’n GO Slotid 94.55% 11. Oct 2020
disco diamonds slot

Disco Diamonds

Play’n GO Slotid 96.21% 23. Oct 2020
ice joker slot

Ice Joker

Play’n GO Slotid 94.23% 22. Oct 2020
madame ink slot

Madame Ink

Näita rohkem