Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: ?%
Loodud: 20/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×8
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 60,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Royal Gems ülevaade

royal gems slot

“Royal Gems” on Red Tiger Gaming- nimelise mängulooja kuningate ja kuningakoja teemalie slotikas. Väljanägemiselt meenutab see pigem mõnda sotsiaalmeedias populaarset ajaviite mängu kui tavapärast kasiino mänguautomaati. Mänguväli on 8×8 suurune ja võite saad samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. Peale võidu saavutamist jäävad võidus osalenud sümbolid oma kohtadele ja saad nii ühe respinni. Kui täidad kogu mänguvälja võiduikoonidega, saad võidusummale topelt juurde. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Royal Gems” taustaks on keskaegse kindluse peidetud varakamber ning sümboliteks rullikutel kuldmüntide hunnikud, risti-, ruutu-, ärtu-ja poti kaardimastid ning sinised, rohelised, lillad ja punased kalliskivid. Kõige suuremaid võite saad kuldse juveeli eest, mida kaunistab tulipunane kivike.

royal gems slot screen

“Royal Gems” mängul saad võite iga kord, kui moodustad klastri vähemalt viiest samast sümbolist. Mida suurem klaster, seda suurem võit. Viie kuldse mündi eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt. Kuuekümne neljast sümbolist koosnev klaster toob tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 1500-kordselt.

Mistahes spinni ajal võivad väärtuslikumad sümbolid enda alla võtta ka 2×2, 3×3 ja isegi 6×6 suuruseid mänguvälja alasid, mis tähendab suuremaid klastreid, suuremaid võite ja suurepärast võimalust hea õnne korral ka kogu mänguväli samade sümbolitega täita!

Krooni ikoon on samuti kasulik, sest see võib moodustunud klastri kõik sümbolid muuta väärtuslikemateks ja nii võidusumma suurust märgatavalt kergitada.


– KOKKUVÕTE

“Royal Gems” ei ole just kõige klassikalisem mäng, mis paistab silma ebatavalise mängu ülesehituse poolest. Tavapäraseid boonusfunktsioone sellelt ei leia vaid mäng sarnaneb pigem Facebookist tuttavatele ajaviite mängudele.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem