iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 97.66%
Loodud: 30/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid

Vaata Roo Riches videot

Roo Riches ülevaade

roo riches slot isoftbet

Roo Riches on iSoftBet nimelise kasiinomängude looja Austraalia teemaline mäng, mis pakub meelelahutust viiel rullikul kümne võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 10 euroni keerutuse kohta ja vabalt võid pihta saada ka raha žetoonidele, mis tulevad sajakordse võidukordajaga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Roo Riches mängul esitletakse mängijale suuri rikkusi ja maavarasid, mis “rohelisel mandril” pakkuda on. Naudi Austraalia kaunid vaateid kõrbekanjoni servalt samal ajal võiduliine moodustades standardsete A, K, Q ja J sümbolitega. Lisaks näed temaatilisi rebaseid, krokodille ja kängurusid.

roo riches slot screen

Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5, 5, 20 ja 200 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5. Wild asendussümbolit sellel mängul ei ole.


– BOONUSED

Põneval Roo Riches mängul võib mistahes ajal käima minna Cash Chip Spin boonusfunktsioon. Kõik mänguväljal olevad žetoonid muutuvad rahapreemiateks ja lisatakse sinu kontobilansile. Žetoonide väärtus võib sealjuures kõikuda tehtud panuse ühekordsest kuni sajakordse väärtuseni.

Tasuta spinnidega boonusvooru võid pääseda kivi sümboli abil juhul, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust võib priikeerutuste arv kasvada ka kuni 15 peale. Boonusvooru ajal välja ilmuvad rahažetoonid pakuvad jällegi koheseid rahasutsakaid.


– KOKKUVÕTE

Roo Riches on Austraalia kõrbeteemaline mäng, mis keerleb tulusate rahažetoonide ümber. Kui sul õnnestub need enda jaoks maksimaalselt ära kasutada, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni viieteist tuhande kordselt. Mäng pakub erakordselt suurt võidupotentsiaali, kuid suurelt võitmiseks pead olema valmis ka ise pisut riske võtma.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee