iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 97.66%
Loodud: 30/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Roo Riches videot

Roo Riches ülevaade

roo riches slot isoftbet

Roo Riches on iSoftBet nimelise kasiinomängude looja Austraalia teemaline mäng, mis pakub meelelahutust viiel rullikul kümne võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 10 euroni keerutuse kohta ja vabalt võid pihta saada ka raha žetoonidele, mis tulevad sajakordse võidukordajaga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Roo Riches mängul esitletakse mängijale suuri rikkusi ja maavarasid, mis “rohelisel mandril” pakkuda on. Naudi Austraalia kaunid vaateid kõrbekanjoni servalt samal ajal võiduliine moodustades standardsete A, K, Q ja J sümbolitega. Lisaks näed temaatilisi rebaseid, krokodille ja kängurusid.

roo riches slot screen

Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5, 5, 20 ja 200 kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5. Wild asendussümbolit sellel mängul ei ole.


– BOONUSED

Põneval Roo Riches mängul võib mistahes ajal käima minna Cash Chip Spin boonusfunktsioon. Kõik mänguväljal olevad žetoonid muutuvad rahapreemiateks ja lisatakse sinu kontobilansile. Žetoonide väärtus võib sealjuures kõikuda tehtud panuse ühekordsest kuni sajakordse väärtuseni.

Tasuta spinnidega boonusvooru võid pääseda kivi sümboli abil juhul, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust võib priikeerutuste arv kasvada ka kuni 15 peale. Boonusvooru ajal välja ilmuvad rahažetoonid pakuvad jällegi koheseid rahasutsakaid.


– KOKKUVÕTE

Roo Riches on Austraalia kõrbeteemaline mäng, mis keerleb tulusate rahažetoonide ümber. Kui sul õnnestub need enda jaoks maksimaalselt ära kasutada, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni viieteist tuhande kordselt. Mäng pakub erakordselt suurt võidupotentsiaali, kuid suurelt võitmiseks pead olema valmis ka ise pisut riske võtma.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem