Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.08%
Loodud: 24/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €150
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Romanov Riches videot

Romanov Riches ülevaade

romanov riches slot

Kas oled kuulnud legendaarsest Romanovite dünastiast ja nende tohutust varandusest? Microgamingu 5×3 mänguvälja ja 15 võiduliiniga slotikas on inspiratsiooni saanud just selle perekonna enneolematust kuulsusest ja rikkusest. Visuaalselt nauditav ja sisukas mäng tutvustab sulle Mystery sümboleid, Mystery Stacks ja 3 rullikuga boonuseid, mis võivad sulle tehtud panuse väärtuse tagasi tuua lausa 1000-kordselt. Loe edasi ja uuri välja, kas sul on sama palju usku ja lootust kui Venemaa viimasel võimukal tsaaril.


KUIDAS MÄNGIDA?

Romanov Riches mängu saad proovida nii mänguraha eest kui ka hakata kohe pärisraha peale panuseid tegema. Määra enda jaoks sobiv panuse suurus 0.20€-st 100€ni ja püüa saada vasakult paremale 3 või enamast järjestikkusest sümbolist koosnev võidukombinatsioon. Dünastia teemalised sümbolid on märksa väärtuslikumad kaardisümbolitest, sealjuures 4 kuninglikku kalliskivi(roheline, punane, sinine ja lilla) on mängija jaoks veel eriti tulusad.

romanov riches slot screen

Wild-asendussümbol näeb välja nagu taevast alla sadanud lumehelbeke ning just see asendab mänguväljal võidukombinatsioonide moodustamiseks mistahes teisi sümboleid.


BOONUSED

Kui esimesel rullikul jäävad pidama ainult boonussümbolid, saad kasutada Wheel boonusfunktsiooni. 3, 4 või 5 boonussümbolit aktiveerivad vastavalt 1., 2. või 3. ratta. Nii esimesel kui ka teisel rattal saad võita rahalisi auhindu, kolmas ratas korrutab esimesel kahel saadud võidud kuni 10-kordselt. Nii võidki teenida Romanovite varanduse, mis võrdub tehtud panuse 1000-kordse väärtusega.


MOBIILIS MÄNGIMINE

Mängu saad nautida kõigil Microgamingu mänge pakkuvatel platvormidel nii mobiilis kui arvutis ilma lisatarkvara oma seadmesse alla laadimata.


KOKKUVÕTE

Tegemist on vaheldusrikka mänguga, millel tutvud uute boonusfunktsioonidega ja saad huvitavaid teadmisi ajaloost. Hea õnne korral võid võita korralikku summa ja kes teab, ehk üles ehitada oma eduka dünastia?

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem