Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.10%
Loodud: 22/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 3,000 mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Rocket Fellas Inc videot

Rocket Fellas Inc ülevaade

rocket fellas inc slot

“Rocket Fellas Inc” on plahvatusohtlik mäng Thunderkick slotimängude loojalt. Mängul on 5 rullikut, 30 võiduliini ning äktšion toimub kaevanduses. Sinu ülesandeks on asju õhku lasta kasutades “Raketiboonust”. “Raketiboonuse” ajal muutuvad raketisümbolid wildideks ja tünnid samuti wildideks, kui need asuvad samal rullikul. Boonusmängus saad teenida kuni 40 tasuta spinni ja nautida paigalejäävaid wilde, mis ei kao mänguväljalt niikaua kuni moodustad võiduliine.

Mängu saad mängida nii arvutis, telefonis kui ka tahvelarvutis ning panuseid teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

Üks hea püssi -ja paugumäng vajab ka head graafikat ning sellega on “Rocket Fellas Inc” mängul hakkama saadud. Kaevanduses käib taustaks mõnus tümakas ja võite kogud 4 läikiva kivi ja 4 raketisemu abil. Tünnisümbol on aga mängu kõige hinnalisem ja kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse summa tagasi 30 kordselt. Wild asendussümboliks on läikivate kividega täidetud kaevanduskäru, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. 5 wildi võiduliinis tagab sulle tehtud panuse summa 30-kordse tagasimakse.

rocket fellas inc slot screen

Veel üks lahe sümbol on rakett, sest kui see jääb pidama esimesel rullikul, muutub see wildiks. Kui saad koos raketi sümboliga on samal rullikul tünni sümboleid, muutuvad need kõik wildideks. Seda nimetatakse Raketiboonuseks.


– BOONUSED

Mängu kõige väärtuslikem lisafunktsioon on Boonusvoor, mis käivitub, kui mänguväljal jäävad rullikutele pidama 3 või enam Raudrusika boonussümbolit. 3, 4 ja 5 Raudrusikat annavad sulle Boonusvoorus vastavalt 10, 15 ja 20 tasuta spinni. Boonusvoorus saad omakorda 2, 3, 4 või 5 boonussümboli eest 3, 10, 15 ja 20 lisaspinni.

rocket fellas inc slot review

Boonusvoor on veel eriline selle poolest, et kui rakett ja tünn jäävad pidama samal real, käivitab see Raketiboonuse, mis ei ole aga sama mängu tavarežiimis saadud funktsiooniga. Raketiboonus Boonusvoorus muudab tünnid mitte tavalisteks Wild-asendussümboliteks vaid hoopis “kleepuvateks wildideks”, mis jäävad oma kohale nii kaua, kui moodustad järjestikkuseid võiduliine.


– KOKKUVÕTE

“Rocket Fellas Inc” on hea väljanägemisega suuri võite pakkuv mäng, millel võid tehtud panuse summa tagasi kuni 7325 kordselt! Mängus on palju boonuseid- lisaks Raketiboonusele ja Boonusvoorule ka “Hot Reels” funktsioon.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Thunderkick 96.10% 24. Oct 2017
pink elephants slot

Pink Elephants

Thunderkick 96.12% 7. Feb 2020
beat the beast kraken lair slot

Beat the Beast: Krakens Lair

Näita rohkem