Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 23/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 320,550 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Rockabilly Wolves videot

Mängi Rockabilly Wolves demo versiooni tasuta

Rockabilly Wolves ülevaade

rockabilly wolves slot microgaming

“Rockabilly Wolves” on Microgaming-nimelise mängulooja slotimäng viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Tegemist on volatiilse mänguga, millel olemise teevad lõbusaks respinnid ja tasuta spinnide voor, kus võite aitavad püüda paigalejäävad Wild-asendussümbolid ja kuni kuuekordsed võidukordajad.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Rockabilly Wolves” on üsna lihtsa kujundusega slotikas – see on tehtud multika-stiilis ja annab edasi 1950. aastate nostalgilist atmosfääri. Sümboliteks rullikutel on A, K, Q ja J ikoonid, lisaks rokkiv hunt, mis on ka kõige väärtuslikum sümbol. Viis rokkstaarist hunti toovad sulle tehtud panuse väärtuse tagasi koguni kahekümne kordselt! Wild-asendussümbol, nagu nimigi ütleb, asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides ja maksab suuruse poolest samu võite, mis rokkiv huntki.

rockabilly wolves slot screen

Kõige kasulikum sümbol on kahtlemata tasuta sümbolite ikoon. See võib pidama jääda ainult rullikutel 2, 3 ja 4. Kui saad kaks tasuta spinnide sümbolit, käivitub boonusvoor respinnidega. Tasuta spinnide sümbolid jäävad paigale ja ülejäänud lähevad uuele ringile pakkudes nii paremaid võimalusi pääseda kõige tulusamasse tasuta spinnide vooru.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voor – käivitub, kui rullikutel jääb pidama vähemalt kolm tasuta spinnide sümbolit. Saad üheksa tasuta spinni. Kui tasuta spinnide sümboleid on kolmandal rullikul, siis need jäävad omale kohale kuni boonusvooru lõpuni, lisaks saad võitudele võidukordaja, mis algab kahest.

rockabilly wolves slot review

Paigalejäävad Wildid ja võidukordajaga Wildid võivad ilmuda ka kõigil teistel rullikutel. Peale rullikutel pidama jäämist, jäävad need oma kohale ja pakuvad võidukordajat, mis kasvab iga spinniga ühe võrra ning võib tõusta ka kuni kuue peale.


– KOKKUVÕTE

“Rockabilly Wolves” võib teema poolest olla küll natuke tobe ja ka graafika on pisut ehk ajale jalgu jäänud, aga ei tasu unustada, et tegu on siiski väga volatiilse mänguga, mis võib tasuta spinnide voorus sulle tehtud panuse väärtuse tagasi tuua kuni 6411-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem