Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.68%
Loodud: 19/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 300 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Robin Hoods Wild Forest ülevaade

robin hoods wild forest slot red tiger

Robin Hoods Wild Forest on intrigeeriv slotikas, mis toob mängija ette maailma kuulsaima lindprii uued seiklused. Nottinghami šerif ei taha ilmselgelt asjade sellise käiguga aga leppida ning on valmis andma tagasilööki. Mängu loojaks on Red Tiger Gaming nimeline tarkvaratootja ja kahtlemata on suudetud meie kõigi lapsepõlve lemmikloole anda uus elu ja tähendus.

Mänguväli pakub närvikõdi viiel rullikul kümne võiduliiniga, samal ajal kui panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nottinghami šerifi varandus on Robin Hood’s Wild Forest mängu keskmes. Selleks, et kullale ja juveelidele ligi pääseda, pead esmalt moodustama võiduliine kaardimängust tuttavate ikoonide või temaatiliste sümbolitega.

robin hoods wild forest slot screen

Huvitavalt kombel on kõige väärtuslikumaks sümboliks tehtud kuldne draakon, millega saad tehtud panuse väärtuse tagasi 3, 10 ja 30 kordselt, kui tabad neid võiduliinis korraga 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Robin Hoods Wild Forest mäng ei ole päris tavaline, sest sellel on koguni neli erinevat wild asendussümbolit. Neist punane on standardne wild, kuid lisaks sellele võid sattuda Väikse Johni, Teenritüdruk Mariani ja Robin Hoodi enda peale. Lisaks võiduliinides teiste sümbolite asendusfunktsioonile saad wildide abil tehtud panuse väärtuse automaatselt tagasi kuni kolmekümne kordselt.

Väikse Johni langevate sümbolitega boonusvoor tuleb samuti alati kasuks, sest selle funktsiooni käivitumisel eemaldatakse kõik madalama väärtusega ikoonid mänguväljalt ja asendatakse need väärtuslikumate temaatiliste sümbolitega.


– KOKKUVÕTE

Robin Hood’s Wild Forest on igati mängitav slotikas, mis paistab teiste omasuguste seast kahtlemata silma. Kujunduses ei ole üllataval kombel kasutatud üldse metsa, kuid sellest hoolimata on mäng hea välimusega. Proovi saada korraga mitu wildi ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi teenida kuni kolmesaja kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem