Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.01%
Loodud: 09/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €250
  • Võimalik võit: kuni 75,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Rising Royals ülevaade

rising royals slot microgaming

Rising Royals on Just For The Win ja Microgaming nimeliste mänguloojate koostöös valminud kuninglik slotikas. Mäng räägib loo sellest, kuidas elavad rikkad ja kuulsad ning põnevust lisab respinnide voor. Mänguväli pakub viite rullikut kahekümne võiduliiniga. Panuse suuruseks saad sättida kümnest sendist 250 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Prantsuse õukond, uhked korsetid ja kõrgklassi pidustused- kes ei tahaks sellest osa saada? Elegantselt kujundatud mäng pole aga lihtsalt ilus silmale vaadata vaid pakub võimalust ka ise hea õnne korral rikaste hulka tõusta!

rising royals slot screen

Mängu taustale on sätitud uhke palee, ja lilladel rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele ka kolme väljapeetud kuningliku õukonna esindajat. Kõige suurema võidu võid saada mängu logo sümbolite abil, sest näiteks 3-, 4- või 5 logo eest saad tehtud panuse tagasi vastavalt 2-, 4- ja 15-kordselt!


– BOONUSED

Symbol Lock Re-Spin – kui saad võidu väärtuslikemate temaatiliste sümbolitega, jäävad need oma positsioonidele ning järgneb tasuta spinn. See jätkub, kuni moodustub uusi võiduliine.

Symbol Upgrade – iga uus tasuta keerutus respinnide voorus kasvatab näitu erilisel Symbol Upgrade mõõdikul. Samal ajal muutuvad paigalejäävad sümbolid ühe taseme võrra väärtuslikumateks ning saad igal juhul suurema võidu.


– KOKKUVÕTE

“The Rising Royals” on keskmise volatiilsusega mänguautomaat, millel võid tehtud panuse tagasi võita kuni 313,8-kordselt. Tegemist on Prantsuse õukonna ja aadlike elu kujutava slotiga, mis pakub ülevat atmosfääri.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem