Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 22/08/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*5
  • Panuse suurus: €0.2 – €200
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid

Vaata Rise of Olympus videot

Mängi Rise of Olympus demo versiooni tasuta

Rise of Olympus ülevaade

rise of olympus slot

“Rise of Olympus” on Play’n GO mängulooja slotikas, mis on inspireeritud Kreeka mütoloogiast ja Kreeka jumalatest. Mäng toimub 5×5 väljaga mänguaknas. Roni Olümpose mäe tippu, kus sind ootavad kolm kõige võimsamat jumalat!


Kuidas mängida “Rise of Olympus” slotti?

Nagu ikka saad panustamise paneelil + ja – nuppudega määrata oma panuste suuruse, seejärel vajuta “Spin” ja kui tüdined “Spin” nupu toksimisest, saad kasutada ka “Autoplay” nuppu, millega rullikud spinnivad sinu poolt määratud arv kordi.


Mängu omadused

Olümpose mäe vallutamine pole olnud enne nii kerge ja tasuv kui nüüd! Mängus on Wildi-sümboliks kuldne Pegasuse münt, mis võib võidukombinatsioone moodustada nii asendussümbolina kui ka teiste Wildidega.


Tasuta spinnid

Tasuta spinne saad, kui sul õnnestub mängulaud tühjaks teha. Seejärel saad valida kolme erineva tasuta spinni tüübi vahel. Mida vähem spinne valid, seda kõrgem risk , aga ka suurem võimalus saada suuri võite. Samuti on aktiivne “Jumala käsi” funktsioon. Võid võita kuni 20 tasuta spinni.

rise of olympus slot review

“Jumala käsi” – see funktsioon käivitub peale igat mitte-võitnud spinni. Välja ilmuvad kolm jumalat ja kõik nad võivad moodustada unikaalseid võidukombinatsioone. Aktiivne jumal vahetub pärast iga “Kuninga käe” funktsiooni ilmumist. Hades suudab muuta ühe hulga sümboleid teiseks, Poseidon lisab kuni 2 Wildi ja Zeus saab valida kaks hulka mistahes sümboleid ning need hävitada. Selle funktsiooniga võid oma panuse summa tagasi võita koguni 5000-kordselt.

“Olümpose raev” – rullikutest paremal on võimsuse mõõdik, mis täis saades käivitab “Olümpose raevu” funktsiooni. Funktsioonis saad kasutada tasuta mängukorda. Mõõdik koosneb kolmest osast, mis täituvad peale jumalate sümbolitega võitmist.


Kokkuvõte

“Rise of Olympus” slott kujutab endast mõneti tüüpilist antiik-Kreeka kujundust, kuid Play’n GO on suutnud sellele anda uue hingamise tehes mängu väga tempokaks ja pakkudes suuri võite. Kui lisada siia veel suurepärane disain ja heliefektid, saamegi kokku väga heal tasemel mänguelamuse.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON dawn of egypt slot

Dawn of Egypt

NEW leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee