Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.58%
Loodud: 20/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Mängi Rise of Merlin demo versiooni tasuta

Rise of Merlin ülevaade

rise of merlin slot playngo

Merlin on kuulus võlur, kes kuulub iga tuntuma kasiinomängude looja lemmikute hulka. Sellel korral tutvume “Rise of Merlin”- nimelise slotikaga, mille loojaks on Play N’ Go. “Rise of Merlin” mänguväli on viie rulliku ja kümne võiduliiniga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt. Panuseid saad teha alates kümnest sendist 100 euroni spinni kohta, seega sobib nii algajale kui vähemkogenumale slotisõbrale. Mäng on hästi kujundatud ja pakub võimalust võita pirakas jackpot.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Rise of Merlin” ei raba just kõige originaalsema teemaga, kuid pakub nauditavat mänguelamust, millele vähesed suudavad vastu panna. Tuleb tunnistada, et võlurite teema ei ole slotimängude puhul just kuigi originaalne ning ka selle mängu puhul tuleb vägisi silme ette Novomatic mängulooja populaarne “Book of Ra”.

rise of merlin slot screen

Võlurite teema ei ole siiski kaugeltki nii populaarne kui näiteks Antiik-Egiptus seega miks mitte mängule võimalus anda. Rullikutel näed maagiast inspireeritud öökulli, draakoni, kristallkuulide ja pildiga kaartide sümboleid.


– BOONUSED

“Rise of Merlinil” ei ole wild ja scatter eraldi sümbolid vaid mõlema funktsioone täidab Kristallkuul. Kui see jääb pidama tavasümbolite kõrval, suudab see asendada mistahes teist võiduliinis puuduolevat sümbolit. Kui võiduliin moodustud ainult Kristallkuulidest, siis on võidusumma sama mis Merlini jackpoti sümbolitega- tehtud panuse väärtuse 500-kordne väärtus.

Teine võimalus Kristallkuul enda kasuks tööle panna, on kui neid ilmub korraga vähemalt kolm. Saad kaheksa tasuta spinni ühe juhuslikult valitava sümboliga, mis suudab laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb. Tegemist on boonusfunktsiooniga, mis on iseloomulik kõigile mängudele, mis on tehtud kuulsa “Book of Ra” eeskujul.

Selleks, et võtta tasuta spinnidest maksimum, peaks valitav sümbol olema Merlin, mis pakub kõige suuremaid võite. Kui arvad, et suudad kogu mänguvälja täita samade sümbolitega, siis tasuta spinnide voorus on see kõige reaalsem.


– KOKKUVÕTE

“Rise of Merlin” käsitleb populaarset võlurite temaatikat ning on lõbusa ja ääretult kaasahaarava mängu ülesehitusega. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt vahet pole, kas panustad 10 senti või 100 eurot spinni kohta.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee