Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.58%
Loodud: 20/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mängi Rise of Merlin demo versiooni tasuta

Rise of Merlin ülevaade

rise of merlin slot playngo

Merlin on kuulus võlur, kes kuulub iga tuntuma kasiinomängude looja lemmikute hulka. Sellel korral tutvume “Rise of Merlin”- nimelise slotikaga, mille loojaks on Play N’ Go. “Rise of Merlin” mänguväli on viie rulliku ja kümne võiduliiniga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt. Panuseid saad teha alates kümnest sendist 100 euroni spinni kohta, seega sobib nii algajale kui vähemkogenumale slotisõbrale. Mäng on hästi kujundatud ja pakub võimalust võita pirakas jackpot.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Rise of Merlin” ei raba just kõige originaalsema teemaga, kuid pakub nauditavat mänguelamust, millele vähesed suudavad vastu panna. Tuleb tunnistada, et võlurite teema ei ole slotimängude puhul just kuigi originaalne ning ka selle mängu puhul tuleb vägisi silme ette Novomatic mängulooja populaarne “Book of Ra”.

rise of merlin slot screen

Võlurite teema ei ole siiski kaugeltki nii populaarne kui näiteks Antiik-Egiptus seega miks mitte mängule võimalus anda. Rullikutel näed maagiast inspireeritud öökulli, draakoni, kristallkuulide ja pildiga kaartide sümboleid.


– BOONUSED

“Rise of Merlinil” ei ole wild ja scatter eraldi sümbolid vaid mõlema funktsioone täidab Kristallkuul. Kui see jääb pidama tavasümbolite kõrval, suudab see asendada mistahes teist võiduliinis puuduolevat sümbolit. Kui võiduliin moodustud ainult Kristallkuulidest, siis on võidusumma sama mis Merlini jackpoti sümbolitega- tehtud panuse väärtuse 500-kordne väärtus.

Teine võimalus Kristallkuul enda kasuks tööle panna, on kui neid ilmub korraga vähemalt kolm. Saad kaheksa tasuta spinni ühe juhuslikult valitava sümboliga, mis suudab laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb. Tegemist on boonusfunktsiooniga, mis on iseloomulik kõigile mängudele, mis on tehtud kuulsa “Book of Ra” eeskujul.

Selleks, et võtta tasuta spinnidest maksimum, peaks valitav sümbol olema Merlin, mis pakub kõige suuremaid võite. Kui arvad, et suudad kogu mänguvälja täita samade sümbolitega, siis tasuta spinnide voorus on see kõige reaalsem.


– KOKKUVÕTE

“Rise of Merlin” käsitleb populaarset võlurite temaatikat ning on lõbusa ja ääretult kaasahaarava mängu ülesehitusega. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt vahet pole, kas panustad 10 senti või 100 eurot spinni kohta.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Play’n GO Slotid 94.26% 29. Dec 2020
NEW piggy bank farm slot

Piggy Bank Farm

Play’n GO Slotid 94.25% 26. Nov 2020
new year riches slot

New Year Riches

Näita rohkem