Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.25%
Loodud: 27/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Rise of Dead ülevaade

rise of dead slot

Play’n GO populaarse slotimängu “Book of Dead” järjeks on samuti Egiptuse-teemaline “Rise of Dead”. Kui oled valmis rinda pistma kõige vihasemate tegelastega allmaailmast ja saama ise orgude kuningaks, siis võid mitu sajandit peidus olnud varanduse vabalt omale krabada.

Mängul on Play’n GO-le iseloomulik 5×3 mänguväli 20 võiduliiniga. Ilma teevad Wild-asendussümbolid, scatterid, juhuslikult käivituv Gift of Gods boonus, Mega Stacks, ja unikaalsed tasuta keerutused.

rise of dead slot screen


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

“Rise of Dead” mängul saad panuseid teha alates 0,20€-st 100€ni spinni kohta. Sümboliteks on Egiptuse teemalised kõrgema väärtusega surematud vaaraod ning vähemväärtuslikud mängukaardi ikoonid kümnest ässani.

Võitude saamises pole mingit suurt kunsti- pead lihtsalt järjestikkustel rullikutel saama vasakult paremale järjest 3 või enam sama sümbolit. Mistahes spinni ajal võib käima minna Mega Stacks boonus, mis kergitab su võidušansse hüppeliselt. Mäng valib automaatselt ühe sümboli, mis ilmub rullikutele kobarana võttes enda alla koguni 12 välja.

Gift of Gods – hea võimalus rikastuda on ka Gift of Gods boonuse abil. See tähendab, et 1., 3. ja 5. rullik kattuvad täielikult samade sümbolitega. Rullikud 2 ja 4 lähevad uuele ringile ja hea õnne korral võid tabada tehtud panuse väärtusest kuni 500 korda suurema võidu.

Tasuta spinnide voor – 1, 2 või 3 papüüruse pildiga scatterit 1., 3. ja 5. rullikul tagavad sulle vastavalt 2, 4 ja 10 tasuta mängukorda kasiino kulul. Veel rohkem scattereid tasuta spinnide voorus annab tasuta mängukordi juurde ja kui mängu tuleb ka Mega Stacks võib peo sama hästi kui alanuks kuulutada! Boonusvoorus võivad sama rulliku kõigile väljadele laieneda mitte ainult tavasümbolid vaid ka Wildid.


– KOKKUVÕTE

Piiramatul arvul tasuta spinne, äge jackpot ja vähe hämaram mängu õhustik teevad “Rise of Dead” mängust väärilise jätku Play’n GO kõige popimale “Book of Dead” mänguautomaadile.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

NEW riches of robin slot

Riches of Robin

SOON coywolf cash slot

Coywolf Cash

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee