Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.73%
Loodud: 06/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Rio Stars videot

Rio Stars ülevaade

rio stars slot red tiger

Rio Stars on Red Tiger Gaming nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja 30 võiduliiniga, mille teemaks kuumad sambarütmid ja karnevalimöll. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 40 euroni keerutuse kohta ja võid vabalt peale sattuda ka ühele neljast boonusvoorust.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Rio Stars on värviküllane ja elu täis mäng, mille teemaks maailmakuulus Rio de Janeiro tänavakarneval. Peomeeleolu haarab su kohe endasse- selle tagab vahvalt tehtud kujundus rullikute ümber paigutatud liikuvate sulgedega. Loomulikult ei puudu ka tempokad sambarütmid ja võidki ennast tunda samahästi nagu tõeline karnevalihunt.

rio stars slot screen

Positsioonidel näed nii tuttavaid A, K, Q, J ja 10 sümboleid kui ka temaatilisi puuviljavaagnaid, kokteile ja pagagoisid. Tavasümbolitest ongi papagoid kõige ihaldusväärsemad, sest just nendega saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kümnekordselt, juhul kui näed neid võiduliinis viite korraga. Sulgedega kaunistatud sambatantsija on mängu asendussümbol wild ning sellega võid panuse tagasi saada ka kuni 20-kordselt.


– BOONUSED

Kui rullikutel ilmub karnevalitrumme, võib käima minna ka mõni tulutoovatest boonusvoorudest. Võib vabalt juhtuda, et mänguväljalt eemaldatakse kõik vähemväärtuslikud sümbolid ning asendatakse temaatilistega. Võid saada mistahes ajal juurde hulga wilde ja miks mitte ka Mega Wildi, mis võtab enda alla koguni 3×3 positsioonid. Nii on võitude saamine eriti hõlbus.

Võid saada ka kuni 20 kordse võidukordaja või pääseda tasuta spinnidega boonusvooru. Tasuta spinnide saamiseks vajad vähemalt kolme scatterit ja mängu võivad tulla ka kõik eelnevad lisafunktsioonid.


– KOKKUVÕTE

Rio Stars on kärtsu ja mürtsu täis mäng, millel naudid ka hulka erinevaid boonusfunktsioone. Karnevalihooaeg on ametlikult avatud ja meelelahutust pakutakse täie raha eest! Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel annavad tooni hulk juhuslikult käivituvaid boonuseid ning tehtud panuse väärtuse võid tagasi saada ka kuni 12 000 kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem