Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 18/11/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Rich Wilde and the Wandering City videot

Mängi Rich Wilde and the Wandering City demo versiooni tasuta

Rich Wilde and the Wandering City ülevaade

rich wilde and the wandering city slot playngo

Rich Wilde and the Wandering City on viie rulliku ja 243 võiduliiniga mäng tuntud Playngo nimeliselt online mängude tootjalt. Vali panuse suuruseks 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ning võid selle tagasi võita kuni 10,000 kordselt.

Rich Wilde and the Wandering City tegevus toimub Patagoonia mägede varjus eesmärgiga üles leida ammu kadunud linn. Asi keerleb peamiselt tasuta spinnide ümber ning tasub tähele panna, et kolmel keskmisel rullikul võid tabada wild võidukordajaid. Kõigist boonustest räägime hiljem veel pikemalt.


Panustamine ja mängu ülesehitus

Rich Wilde and the Wandering City pakub elamusi 5×3 mänguväljal. Võite saad siis, kui järjestikkustel rullikutel jääb pidama vähemalt kolm sama sümbolit.

rich wilde and the wandering city slot screen

Rich Wilde and the Wandering City on Playngo stuudiole omaselt volatiilne ning kõige suuremad võidud tulevad koju võidukordajatega.


Teema ja kujundus

Rich Wilde and the Wandering City toob mängija ette kuulsa slotikangelase kõige uuemad seiklused. Lõuna-Ameerika paksus vihmametsas uidates tahab kange mees leida üles ammu unustatud linna. Wandering City nimeline linn pidi ennast legendi järgi näitama ainult korra tuhande aasta jooksul.

Mänguvälja mõlemas ääres on suured Patagoonia hiiglased, kes valvavad linnaväravaid. Mängul on kerge spirituaalne atmosfäär ja taustal lumiste tippudega mäed.


Boonused

Nagu ikka tänapäeva mängude puhul, siis ka siin on olulised lisad. Õigupoolest on boonuseid kaks. Kui tabad võidukordaja, siis suurendab see võite tasuta spinnide ajal.


Võidukordajad

Mängu tavarežiimil on head šansid, et 2., 3. ja 4. rullikul tabad võidukordaja. Et see ka käivituks, peab võidukordaja rullik mängima rolli ka võiduliinis.


Tasuta spinnid

Teemanti sümbol on samaaegselt nii wild kui ka hajasümbol. Kui saad neid kolm, algabki boonusvoor 10 keerutusega kasiino kulul.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem