Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.59%
Loodud: 27/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Tome of Madness ülevaade

tome of madness slot playngo

“Rich Wilde and the Tome of Madness” on slotikas, mis pakub suurt riski aga ka suuri potentsiaalseid võite. Rich Wilde on tuntud seikleja, kes pärineb H.P. Lovecraft väljamõeldud universumist nimega Cthulhu Mythos. “Rich Wilde and the Tome of Madness” mängu loojaks on Play ’N Go ja see kasutab 5×5 mänguvälja. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JAS SÜMBOLID

“Rich Wilde and the Tome of Madness” disain on tehtud päris huvitavalt. Mängu atmosfääri loob kopitanud kelder, mille rullikutel pead võiduliine moodustama kalliskivide, pealuude ja sõrmustega. Tavasümbolitest on väärtuslikem aga kaheksajala kaelaehe, sest kui saad neid võiduliinis vähemalt neli, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt.

Võiduliine aitavad moodustada Rich Wilde’i enda pildiga wildid, mis asendavad kõiki teisi tavasümboleid. Mänguväljal võivad esineda ka erilised Eye Marks positsioonid ning kui võidukombinatsioonid moodustuvad just nendel väljadel, lisatakse järgmise võiduta spinni järel mänguväljale kaks erilist wildi.


– BOONUSED

Langevad sümbolid on “Rich Wilde and the Tome of Madness” mängu keskne funktsioon. Peale igat võiduliini moodustumist võiduliinis osalenud sümbolid haihtuvad ja nende asemele langevad uued. See jätkub seni kuni moodustub uusi võiduliine.


– KOKKUVÕTE

Rich Wilde on tuntud õnnekütt, kes ei väsi kunagi uute rikkuste taga ajamisest. Seesama mees on peategelane ka Play N’ GO “Rich Wilde and the Tome of Madness” nimelisel mängul, mis pakub suurt hulka erinevaid boonuseid ja lisafunktsioone. Mida rohkem järjestikkuseid võite saad, seda suuremaks kerkib võidupotentsiaal. Nagu juba eelnevalt mainitud, on tegemist volatiilse mänguga, millel võid iga spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Feb 2021
SOON cat wilde in the eclipse of the sun god slot

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

Play’n GO Slotid 94.20% 21. Jan 2021
NEW bull in a china shop slot

Bull in a China Shop

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Näita rohkem