Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 97.36%
Loodud: 12/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Rich Geyser ülevaade

rich geyser slot microgaming

“Rich Geyser” on slotimäng, mida saad mängida kõigis kasiinodes, mis pakuvad Microgaming mängutootja slotte. Teemaks on nafta puurimine ja üldjoontes on tegemist üsna lihtsa mänguga, millel on ka paar lisafunktsiooni. Mänguväli on 5×3 rullikute asetusega ning see pakub kümmet võiduliini. Boonustest on olulisemad sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid ja Gushing Wild respinnide voor. Maksimaalselt võid ühe spinniga võita koguni 250 000€.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Rich Geyser” mängu disaini tegemisel on püütud kujutada nafta puurimist kauges Texase osariigis. Sümbolite hulgas on aktsiahinnad, nafta puurkaevud ja teised temaatilised ikoonid. Lisaks naftaga kaetud kaardipakist tuttavad pildiga ikoonid. Graafika poolest ei ole tegu mänguga, mis kuidagi vaimustuma paneks ning see on pigem vanamoeline.

rich geyser slot screen


– PANUSTAMINE

“Rich Geyser” slotil saad panuseid teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2500- kordselt, mis tähendab 250 000€-st jackpotti, kui täidad kogu mänguvälja wild-asendussümbolitega. Kuna tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, siis on see sobilik paljude slotisõprade jaoks.


– BOONUSED

Mängul ei ole kuigi palju boonuseid ja nendest on väga lihtne aru saada. Nagu juba öeldud, võivad sellel mängul Wild-asendussümbolid laieneda sama rulliku kõigile väljadele. Samuti on need mängu kõige väärtuslikemad sümbolid ja viie Wildi eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi 250-kordselt.

Gushing Wild respinnide voor algab, kui mänguväljal jääb pidama korraga vähemalt kaks wildi. Iga respinni järel liiguvad wildid ühe koha võrra allapoole kuni rullikuid jätkub.


– KOKKUVÕTE

“Rich Geyser” on lihtne mäng keskpärase graafika ja kahe boonusfunktsiooniga. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguautomaadiga, millel tehtud panuse väärtuse saad tagasi võita kuni 2500- kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem