BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 95.40%
Loodud: 19/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid

Revolution Patriot’s Fortune ülevaade

Revolution: Patriot’s Fortune on viie rulliku ja 20 võiduliiniga slotikas Blueprint Gaming nimeliselt slotimängude tootjalt. Alustad sellega, et pead valima panuse suuruseks 10 sendist 10 euroni spinni kohta ja oledki valmis kaasa lööma ajaloolises lahingus Ameerika valduste peale. Iseseisvuse saavutamisel aitavad kaasa sama rulliku kõigile väljadele laienevad wild asendussümbolid ja ka tasuta spinnide voorus pakutavad 30 mängukorda kasiino kulul võivad kiirelt õnne just sinu õuele tuua!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

The Revolution: Patriot’s Fortune on huvitava temaatikaga slotikas, mille keskmes on ajaloo üks vastuolulisemaid sündmusi- Ameerika Iseseisvussõda. Ajaloolise atmosfääri loomisele aitab kaasa tempokas taustatümakas, samal ajal kui taustal näed lahinguvälja.

revolution patriots fortune slot screen

Rullikutel märkad lisaks standardsetele A, K, Q ja J ikoonidele ka temaatilisi püstoleid, trumme, hobuseid, vaguneid, kahureid ja Ameerika sõdureid. Neist viimane maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,1, 5, 15 ja 50 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Kui sind huvitavad boonusfunktsioonid, siis hoia silm peal sama rulliku kõigile väljadele laienevatel wildidel. Wildi tunned ära musta-valget kübarat kandva kindrali pildid järgi.

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme trompeti ikooni ja saadki teha 15 spinni kasiino kulul. Kui nüüd ilmub uusi wilde, siis ka need laienevad ja käivitavad Põletavate Rullikute boonuse, mille ajal kõik vähemväärtuslikud kaardimängu ikoonid asendatakse uute sümbolitega.


– KOKKUVÕTE

Revolution: Patriot’s Fortune on lihtne mäng, mis pakub see-eest kuhjaga kvaliteetset meelelahutust. Sama rulliku kõigile väljadele laienev wild on eriti kasulik tasuta spinnide voorus, sest siis kaotab see ära kõik vähemväärtuslikud kaardimängu ikoonid. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt!

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 96.32% 24. Sep 2019
dork the dragon slayer slot

Dork the Dragon Slayer

Näita rohkem