BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.03%
Loodud: 26/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Return of Kong Megaways videot

Return of Kong Megaways ülevaade

return of kong megaways slot blueprint

Return of Kong MegaWays on Blueprint Gaming nimelise mängulooja slotikas kuue rulliku ja koguni 117 649 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta, et kogeda tõelise kuninga tagasitulekut.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Return of Kong MegaWays” disain on tehtud multika-stiilis nii, et taustal tihe džungel ja rullikutest vasakul majesteetlik Wildide Kuningas. Sümbolitest näed A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoone koos temaatiliste tiigri, ninasarviku ja kuninga endaga. Viimane neist on ka kõige väärtuslikum pakkudes tehtud panuse väärtusest üks-, kaks-, kümme-, kakskümmend viis- ja viiskümmend korda suuremaid võite, kui näed neid rullikutel korraga vastavalt 2, 3, 4, 5 ja 6. Wild võib ilmuda rullikutel 2-5 ja see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone.

return of kong megaways slot screen

Slott kasutab Big Time Gaming mängulooja MegaWays tehnoloogiat, mis tähendab, et sümbolite arv rullikutel võib muutuda. Võite saad vasakult paremale järjestikkuste samade sümbolite eest.


– BOONUSED

Mystery Kong võib käivituda mängu mistahes ajahetkel nii, et Kong lisab mänguväljale 100 müstilist sümbolit, mis muutuvad kõik samaks valitud sümboliks.

Scatter võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5 käivitades nii tasuta spinnide vooru 12 keerutusega kasiino kulul. Iga uue scatteri eest boonusvoorus saad viis spinni juurde.

Lisaks on pidevalt töös Cascading Symbols, mis tähendab, et peale võidu moodustumist asendatakse võiduliinis osalenud ikoonid uutega andes võimaluse sama raha eest võita poole rohkem.


– KOKKUVÕTE

“Return of Kong MegaWays” on nii välimuselt kui boonuste poolest korralik mäng, mis pakub uut tüüpi MegaWays-tehnoloogiat. Suuremaid võite saad tänu Unlimited Win Multiplier boonusele, mis võib mängu tulla tasuta spinnide voorus. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 50 000-kordselt.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem