ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 02/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Respin Circus videot

Respin Circus ülevaade

respin circus slot

“Respin Circus” on ELK Studios-nimelise mängulooja tsirkuse teemaline mäng, millel show pannakse püsti koos eksootilise loomadega. Mäng pakub äktsionit 6×4 mänguväljal 64 võiduliiniga ja panuseid saad teha 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Esmamulje “Respin Circus” slotist on suurepärane- taustal tümpsub vinge tümakas, mida täiendavad kvaliteetne graafika ja värvivalik. Rullikutel näed lisaks A, K, Q ja J ikoonidele lahedaid kahureid, jalgrattaid ja tsirkuseartiste.

Wildiks on võlurist jänes, mis võib välja ilmuda kõigil rullikutel peale esimese, et aidata asendada võiduliinides puuduolevaid sümboleid. Samuti pakub see võiduliinis osaline olles kahe-, kolme- ja neljakordset võidukordajat.


– BOONUSED

Peale iga moodustunud klastrit läheb käima respinnide voor. Sealjuures jäävad võiduklastri moodustanud ikoonid oma kohale ja järgmise spinniga võib klaster paisuda tänu uutele wildidele ja klastri moodustanud sümbolitele. Kui klastriga liitub uusi sümboleid, saad uue respinni jne. Sealjuures, kui saad võidu väärtuslikuma sümboliga, kui klastri oma, muudab see kõik klastri sümbolid tulusamateks ja saad selle võrra suurema võidu.

Tasuta keerutuste voor algab kolme või enama tasuta spinnide sümboli ilmumisel. Kõik need sümbolid jäävad oma kohale järgneva respinni ajaks ning kui ilmub uusi tasuta spinnide sümboleid, jäävad ka need oma kohtadele. Kui uusi boonussümboleid enam ei ilmu, saad olenevalt tasuta spinni sümbolite arvust kuni 24 keerutust kasiino kulul. Jänese pildiga võluri Wild boonusvoorus korrutab kõik võidud neljaga.


– KOKKUVÕTE

“Respin Circus” on ELK Studios mängulooja üks paremini väljakukkunud slotte. Tegemist on kiire tempo ja heade boonustega mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 2500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee