ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 02/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Respin Circus videot

Respin Circus ülevaade

respin circus slot

“Respin Circus” on ELK Studios-nimelise mängulooja tsirkuse teemaline mäng, millel show pannakse püsti koos eksootilise loomadega. Mäng pakub äktsionit 6×4 mänguväljal 64 võiduliiniga ja panuseid saad teha 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Esmamulje “Respin Circus” slotist on suurepärane- taustal tümpsub vinge tümakas, mida täiendavad kvaliteetne graafika ja värvivalik. Rullikutel näed lisaks A, K, Q ja J ikoonidele lahedaid kahureid, jalgrattaid ja tsirkuseartiste.

Wildiks on võlurist jänes, mis võib välja ilmuda kõigil rullikutel peale esimese, et aidata asendada võiduliinides puuduolevaid sümboleid. Samuti pakub see võiduliinis osaline olles kahe-, kolme- ja neljakordset võidukordajat.


– BOONUSED

Peale iga moodustunud klastrit läheb käima respinnide voor. Sealjuures jäävad võiduklastri moodustanud ikoonid oma kohale ja järgmise spinniga võib klaster paisuda tänu uutele wildidele ja klastri moodustanud sümbolitele. Kui klastriga liitub uusi sümboleid, saad uue respinni jne. Sealjuures, kui saad võidu väärtuslikuma sümboliga, kui klastri oma, muudab see kõik klastri sümbolid tulusamateks ja saad selle võrra suurema võidu.

Tasuta keerutuste voor algab kolme või enama tasuta spinnide sümboli ilmumisel. Kõik need sümbolid jäävad oma kohale järgneva respinni ajaks ning kui ilmub uusi tasuta spinnide sümboleid, jäävad ka need oma kohtadele. Kui uusi boonussümboleid enam ei ilmu, saad olenevalt tasuta spinni sümbolite arvust kuni 24 keerutust kasiino kulul. Jänese pildiga võluri Wild boonusvoorus korrutab kõik võidud neljaga.


– KOKKUVÕTE

“Respin Circus” on ELK Studios mängulooja üks paremini väljakukkunud slotte. Tegemist on kiire tempo ja heade boonustega mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 2500-kordselt.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 96.00% 15. Dec 2020
knockout diamonds slot

Knockout Diamonds

ELK Studios Slotid 96.20% 1. Dec 2020
katmandu gold slot

Katmandu Gold

ELK Studios Slotid 96.10% 3. Nov 2020
nitropolis slot

Nitropolis

ELK Studios Slotid 96.00% 7. Apr 2020
blood lust slot

Blood Lust

Näita rohkem