Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 22/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Relic Seekers videot

Relic Seekers ülevaade

relic seekers slot microgaming

Relic Seekers on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mäng Microgaming mänguloojalt, millel panuseid saad teha alates 25 sendist 500 euroni spinni kohta. Fantaasiateemaline seikluslik mäng pakub volatiilset äktšionit koos seiklejate Free Man, Professor Morgan ja Noraga. Lisaks loovad põnevust Rolling Reels, wildideks muutuvad tavasümbolid ja tasuta spinnide voor kogutavate võtmetega, mis duubeldavad võidud. Dragon Tombs tähendab, et mängus on juba kosmiliselt suured rahapreemiad.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Visuaalselt ei saa “Relic Seekers” mängule midagi ette heita. Seiklus algab Dragon’s Vein nimelises pühapaigas, kus on rohkelt Huangdi-ajastust pärit reliikviaid. Rullikutel on viite erinevat tüüpi nikerdisi, mille hulka kuuluvad ka koer Tortas ja kolm seiklejat.

relic seekers slot screen

Free Man (vaba mees) on kõige kasulikum, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 4-, 16- ja 90-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Latern on wild ja asendab kõiki tavasümboleid.


– BOONUSED

“Relic Seekers” mängul teeb ilma Rolling Reels – peale iga võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele liiguvad teised, võiduliinis mitteosalenud ikoonid. Nii võid võita sama spinniga mitu korda järjest. Kui saad kaks võitu järjest, pääsed otse Symbol Turns Wild boonusvooru, mis tähendab, et kõik mänguvälja temaatilised seiklejate sümbolid muutuvad wildideks.

Tasuta spinnide vooru saad proovida 3, 4 või 5 scatter-sümboli korraga ilmumisel. Alustad 10 priispinniga, kuid uute scatterite ilmumisel on võimalus neid juurde saada. Collect Key tähendab, et tasuta spinnide voorus loetakse üles kõik võtme sümbolid. Kolme võtme eest saad kaks lisa tasuta keerutust ja 6 eest kaks lisa tasuta keerutust pluss kahekordse võidukordaja järjestikkustele võitudele.


– KOKKUVÕTE

“Relic Seekers” pakub seikluslikku elamust võimalusega tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 2250-kordselt ning tasuta spinnide voorus ka kuni 4500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee