Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 30/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Vaata Release the Kraken videot

Release the Kraken ülevaade

release the kraken slot pragmatic play

Release the Kraken on Pragmatic Play nimelise mängulooja slotikas, mis räägib lahti legendid hirmuäratavatest ookeanielukatest. Pragmatic Play on viimastel aastatel kogunud rohkelt populaarsust ning tundub, et ka see nunnu välimusega mänguautomaat aitab kaasa nende menu kasvule. Naeratavad kilpkonnad, kalad ja erinevad mereelukad aitavad meeleolu loomisele muidugi ka tublisti kaasa.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Norra mütoloogiast pärit Kraken on kaheksajala välimusega koletislik elukas, kes mängib Release the Kraken slotil põhirolli. Kraken võib mistahes mängu hetkel ennast näidata ja on osa ka juhuslikult käivituvatest boonusfunktsioonidest. Veel võid peale sattuda laeva, rataste, aardekirstu, hai, kilpkonna ja kaardimängust tuttavate ikoonide peale.

release the kraken slot screen

5×4 mänguväljal võid võite kombineerida 20 erineval võiduliinil ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid peale sattuda nii wildidele kui ka tasuta spinnidega boonusvoorule. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Wild sümbolid täidavad võiduliinides asendusfunktsiooni ja on võimelised moodustama ka iseseisvaid võiduliine. Ainult wildidega võiduliini eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 25 kordselt.

Boonusvooru pääsed scatter sümbolitega esimesel ja viiendal rullikul. Roaming Kraken boonusvooru alustad “väikese” boonusega, kus selgub täpne priikeerutuste arv. Võiduliinide arv kahekordistub ja iga kord, kui wild osaleb võiduliinis, kasvab ka võidukordaja väärtus. Kõik wildid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.

Mistahes ajal võib võitude moodustumine lihtsustuda juhuslikult käivituvate boonustega nagu paigalejäävad wildid, kolossaalsed wildid ja laienevad wildid.


– KOKKUVÕTE

Release the Kraken näeb välja nagu üks vahva slott ning võimalus tehtud panuse väärtus tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt on selle hea tõestus.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem