Microgaming Logo
  • Pakkuja: Microgaming
    (JustForTheWin)
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.03%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 121,050 mündid
  • Avaldati: 07.11.2018

Vaata Reel Talent videot või mängi demo versiooni

Reel Talent ülevaade

reel talent slot

“Reel Talent” on 5×3 mänguvälja ja 20 võiduliiniga Blueprint Gaming mängulooja uus slott. Mängu tegemiseks on saadud inspiratsiooni menukatest TV-showdest, kus otsitakse uusi andekaid staarihakatisi. Mängus kohtud vahva lõvi, mustkunstnikust jänese ja rokkstaarist hundiga. Väärtuslikemad boonused on re-spinnide funktsioon, salvestuvad sümbolid ja Superspinnid, mille abil võid võita 2000 mündi väärtusega võrdse jackpoti.

Mängu saad mängida nii päris-kui ka mänguraha peale, kuid igal juhul pead vasakult paremale reastama 3 või enam sama sümbolit, et võtta võite. Mistahes sümboli asendamiseks saad kasutada Wild-sümbolit. Temaatilised loomadest staarisümbolid on märgatavalt väärtuslikemad võrreldes mängukaartide, mikrofoni või kitarriga. Iga võidu järel jäävad kõik võidukombinatsioonis osalenud sümbolid omale kohale ja võitjad saavad 1 tasuta spinni. Kui kogu mänguväli on kaetud võidukombinatsioonides osalenud sümbolitega, käivitub Superspinni aka “Reel Talenti” boonusfunktsioon.

reel talent slot screen

Superspin boonusel on 3 erinevat taset ja see toimib ainult salvestatud sümbolite abil. 3 erineva sümboli eest saad mängida “Showtime” tasemel; Big Stage tase on neile, kes on kombineerinud 2 erinevast võidukombinatsioonist salvestatud sümbolite hulga. Kõige kuumem tase on aga “Sooloetenduse” tase ja see käivitub, kui kogu ekraan on täidetud samade sümbolitega.

Mängus ei ole standardseid tasuta spinne, kuid salvestuvad sümbolid ja superspinnid lisavad slotile vürtsi ja aitavad noppida võite. Üldiselt on tegu mõnusa ajaviitemänguga, mis on ääretult lõbus ja millel kohtud eriliste boonusfunktsioonidega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW shogun of time slot

Shogun of Time

NEW

Cabaret Royale

SOON crystal dawn slot

Crystal Dawn

book of oz slot

Book of Oz

Näita rohkem