Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.02%
Loodud: 15/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 271,740 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Reel Splitter videot

Reel Splitter ülevaade

reel splitter slot microgaming

“Reel Splitter” on Microgaming- ja Just For The Win-nimeliste mänguloojate koostöös valminud slotikas, millel on klassikaline puuviljade teemaline disain ja kaasaegsed boonused. Mängul on neli rullikut ja 81 võiduliini.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kohe, kui mängu avad, hakkab silma puhas ja hästi läbimõeldud kujundus. “Reel Splitter” slotil on tumesinised rullikud ja tavapärased sidrunite, ploomide, kiivide ja teiste puuviljade sümbolid.

reel splitter slot screen

Lisaks madalama väärtusega mängukaartide ikoonid. Kõige tulusam on mängu logo, mis toob tehtud panuse väärtuse tagasi 12-kordselt, kui saad neid võiduliinis kaksteist või enam.


– BOONUSED

Wild-sümbol asendab kõiki teisi puuduolevaid tavasümboleid ja aitab moodustada võiduliine. Boonuseid on “Reel Splitter” mängul kaks- tasuta spinnide ja respinnide voor. Respinnide vooru käivitamiseks tuleb saada mänguväljal korraga vähemalt neli sama ikooni, seejärel lisandub respinnide ajaks mänguväljale viies lisarullik.

Tasuta spinnide voorus saad õnne proovida kaheksa ja kuueteist tasuta spinniga, kui mänguväljal ilmub korraga vähemalt kolm tasuta spinnide sümbolit. Ka nüüd lisandub viies rullik.


– KOKKUVÕTE

“Reel Splitter” on keskmise volatiilsusega mäng, mis pakub tehtud panuse väärtusest kuni 2717-korda suuremaid võite. Mäng on sobilik kõigile, kes hindavad klassikalist puuviljadega tehtud moodsat disaini.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem