NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.53%
Loodud: 07/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Reel Rush 2 videot

Mängi Reel Rush 2 demo versiooni tasuta

Reel Rush 2 ülevaade

reel rush 2 slot netent

Reel Rush 2 on viie rulliku ja koguni 3125 erineva võiduliiniga slotimäng NetEnt nimeliselt slotimängude tootjalt. Tegemist on järjega samanimelise sloti originaalile, mis pakub videomängude stiilis äktsionit ja hulgaliselt vahvaid puuviljade sümboleid. Vali panuse suuruseks 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja püüa võidud kinni kaheksa juhuslikult käivituva boonusfunktsiooni abil.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Multika stiilis mängu taustal domineerivad rohelised toonid samal ajal kui sümbolite hulgast leiad viis erinevat nupukese ikooni ja kuute tüüpi puuvilju. Maasikad on kõige kasulikumad, sest 3, 4 või 5 eest saad tehtud panuse tagasi vastavalt 0,5-, 2,5- ja kaheksa kordselt.

reel rush 2 slot screen

“Reel Rush 2“ mängul saad võite igal korral, kui järjestikkustel rullikutel jääb pidama vähemalt neli sama sümbolit. Wild võib pidama jääda 2., 3., 4. ja 5. rullikul ning on abiks võiduliinide moodustamisel.


– BOONUSED

Peale iga võidu saavutamist käivitad boonusvooru kuni viie respinniga, sealjuures kasvab võiduliinide arv iga järgneva spinniga kuni 1875 peale.

Mäng pakub lisaks kaheksale juhuslikult käivituvale boonusfunktsioone ka kahte tüüpi tasuta spinnide voore kuni kaheksa mänguvooruga kasiino kulul.

Aeg-ajalt võib mänguväljale lisanduda kuni kolm wild sümbolit, mis aitavad võiduliine moodustada. Symbol Multiplieri abil saad võidule kuni 20-kordse võidukordaja ning Symbol Upgrade tähendab, et vähemväärtuslikud ikoonid muutuvad väärtuslikemateks.


– KOKKUVÕTE

“Reel Rush 2” ei ole kindlasti kehvem samanimelise sloti originaalist. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis pakub koguni kaheksat juhuslikult käivituvat boonusfunktsiooni.
Kui veab, võid panuse tagasi võita ka kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem