Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.02%
Loodud: 20/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €20
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Reactor ülevaade

reactor slot

“Reactor” on futuristliku kujundusega slott, mis maksab võite 5 rullikul vasakult paremale ja paremalt vasakule. Mängul on 20 võiduliini ja selle loojaks on Red Tiger Gaming mängutootja. Boonustest pakutakse respinne, lisanduvaid wild-asendussümboleid, megawilde ja võidukordajaid kuni 10 korda tehtud panuse summa väärtuses. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

Mängus satud kosmoselaeva sarnasesse reaktorisse, kus meeli ergutab vaimustav taustamuusika ja loominguline kujundus. Avakosmosees ootavad sind 4 erksavärvilist kristallisümbolit ja 4 väärtuslikumat masinaosa ikooni. Neist kõige hinnalisem on rohelise-kollase värviline rist, mis maksab su panuse tagasi 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 5.

reactor slot screen


– BOONUSED

Wild sümbol on elektrit täis kuulike, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale patarei. Wildiga saad võiduliinis oma panuse tagasi võita kuni 25 kordselt. “Reactor” mängu väärtuslikem sümbol on patarei ikoon. Mida rohkem neid ühe spinni jooksul saad, seda paremaid lisaboonuseid naudid respinni voorus:
• 1 patarei = 1 uus spinn
• 2 patareid = 1 uus spinn ja “Swap Symbols” boonus, mis muudab juhuslikult osad madalama väärtusega ikoonid väärtuslikemateks sümboliteks
• 3 patareid = 1 uus spinn ja “Swap Symbols” boonus pluss Random Wilds boonus, mis lisab mänguväljale Wild asendussümboleid
• 4 patareid = 1 uus spinn, “Swap Symbols”, Random Wilds ja Mega Wild boonus, mis lisatakse mänguväljale suure 2×2 või 3×3 wildide klastrina
• 5 patareid = 1 uus spinn, “Swap Symbols”, Random Wilds, Mega Wild ja juhuslikud võidukordajad, mis korrutavad võidusumma kuni 10 korda.


– KOKKUVÕTE

“Reactor” on lihtne, aga nauditav mäng, millel saad patarei ikoonidega kinni püüda lausa 5000 mündi väärtusega võrdse võidusumma. Nagu tuumatemaatikale kohane, on tegemist äkilise suuri võite pakkuva mänguga, kus üllatuspommid lõhkevad siis, kui oskad seda kõige vähem oodata.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
NEW lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Red Tiger Gaming 93.78% 15. May 2020
reel keeper slot

Reel Keeper

Red Tiger Gaming 92.70% 10. Apr 2020
atlantis slot

Atlantis

Näita rohkem