Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.02%
Loodud: 20/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €20
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Reactor ülevaade

reactor slot

“Reactor” on futuristliku kujundusega slott, mis maksab võite 5 rullikul vasakult paremale ja paremalt vasakule. Mängul on 20 võiduliini ja selle loojaks on Red Tiger Gaming mängutootja. Boonustest pakutakse respinne, lisanduvaid wild-asendussümboleid, megawilde ja võidukordajaid kuni 10 korda tehtud panuse summa väärtuses. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

Mängus satud kosmoselaeva sarnasesse reaktorisse, kus meeli ergutab vaimustav taustamuusika ja loominguline kujundus. Avakosmosees ootavad sind 4 erksavärvilist kristallisümbolit ja 4 väärtuslikumat masinaosa ikooni. Neist kõige hinnalisem on rohelise-kollase värviline rist, mis maksab su panuse tagasi 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 5.

reactor slot screen


– BOONUSED

Wild sümbol on elektrit täis kuulike, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale patarei. Wildiga saad võiduliinis oma panuse tagasi võita kuni 25 kordselt. “Reactor” mängu väärtuslikem sümbol on patarei ikoon. Mida rohkem neid ühe spinni jooksul saad, seda paremaid lisaboonuseid naudid respinni voorus:
• 1 patarei = 1 uus spinn
• 2 patareid = 1 uus spinn ja “Swap Symbols” boonus, mis muudab juhuslikult osad madalama väärtusega ikoonid väärtuslikemateks sümboliteks
• 3 patareid = 1 uus spinn ja “Swap Symbols” boonus pluss Random Wilds boonus, mis lisab mänguväljale Wild asendussümboleid
• 4 patareid = 1 uus spinn, “Swap Symbols”, Random Wilds ja Mega Wild boonus, mis lisatakse mänguväljale suure 2×2 või 3×3 wildide klastrina
• 5 patareid = 1 uus spinn, “Swap Symbols”, Random Wilds, Mega Wild ja juhuslikud võidukordajad, mis korrutavad võidusumma kuni 10 korda.


– KOKKUVÕTE

“Reactor” on lihtne, aga nauditav mäng, millel saad patarei ikoonidega kinni püüda lausa 5000 mündi väärtusega võrdse võidusumma. Nagu tuumatemaatikale kohane, on tegemist äkilise suuri võite pakkuva mänguga, kus üllatuspommid lõhkevad siis, kui oskad seda kõige vähem oodata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee