Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.10%
Loodud: 19/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 176,100 mündid

Raven’s Eye ülevaade

“Raven’s Eye” on mäng, millel pead välja selgitama, mis salajane side on müstilise Druidi ja temale alluva Kaarna vahel. Tegemist on Thunderkick-nimelise mängulooja slotikaga, mis pakub viite rullikut ja kolmekümment võiduliini. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni ja lisafunktsioonidest pakuvad pinget Raven Mystery Symbols ja boonusmäng.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Raven’s Eye” mängul pead võiduliine kombineerima 30 võiduliinil ja kujunduses on kasutatud palju keldi kultuurist pärit sümboleid. Mängu taustal kõrgub uhke loss ja väärtuslikumateks sümboliteks on õhu, maa, tule ja vee ikoonid.

ravens eye slot screen

Kõige tulusam sümbol on aga mängu naisolend Druid, sest kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 2- või 12,5-kordselt.


– BOONUSED

“Raven’s Eye” pakub aeg-ajalt Raven Mystery sümboleid, mille ilmumisel asendatakse need uute sümbolitega. Nii võid võita rohkem ja kui need jäävad korraga pidama rohkem kui kolmel rullikul, käivitub boonusmäng.

Boonusmängu alustad kümne priispinniga ja siin on eesmärgiks koguda võimalikult palju Kaarna klaaskuuli pildiga sümboleid. Nii kasvab näit sümbolite mõõdikul ja kui mõõdik täitub, muutuvad sümbolid ülejäänud boonusvooru ajaks müstilisteks sümboliteks ja saad kolm tasuta keerutust.


– KOKKUVÕTE

“Raven’s Eye” on suurepärase väljanägemisega, kuid ei pruugi piisavalt pinget pakkuda riskialtimale mängijale. Tegemist on madala volatiilsusega mänguga, mis sobib ehk pigem neile, kes hindavad rohkem huvitavat disaini ja mängu ülesehitust kui võimalust võita hiigelsummasid. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 375-kordselt täites mänguvälja naisolendi Druidi ja/või wild-sümbolitega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

NEW divine lotus slot

Divine Lotus

riders of the storm slot

Riders of the Storm

midas golden touch slot

Midas Golden Touch

Näita rohkem

Kus saad mängida Thunderkick slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee