Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.40%
Loodud: 19/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 12,500 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Racing Lovers ülevaade

racing lovers slot yggdrasil

Hobuste võiduajamine on slotimängude puhul järjest enam populaarsust koguv teema tänu millele on ka selle kujundusega mänge saadaval juba päris mitu. Meil on eriti silma jäänud “Racing Lovers” nimeline mänguautomaat, mille loojaks Yggdrasil Gaming nimeline tarkvara ettevõte. Lisaks sellele, et pakutakse vapustavalt kena graafikat, leiad õige pea, et tänu Golden Bet ja tasuta spinnide boonusvoorudele nopid võite üsna tihti. Mängu on viis rullikut, 20 võiduliini ja tehtud panuse võid tagasi võita kuni 2500-kordselt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Racing Lovers” mängu kahtlemata atraktiivseim sümbol on wild, mille tunnedki ära just “Wild” kirja ja kuldse võidusõiduhobuse pildi järgi. Wild tuleb kasuks, kui võiduliinides peaks mõni sümbol puudu jääma.

racing lovers slot screen

Võib olla sa ei teadnudki, et hobuste võiduajamine on tegelikult slotisõprade hulgas üsnagi populaarne? Miks? Sest ka need võimsad ja kiired loomad pakuvad ohtralt adrenaliini ja põnevust samamoodi nagu saad slottidelgi keerutades. Nagu teistegi samateemaliste mängude puhul, näed kindlasti nii ratsanikke, hobuseid, kuldseid trofeesid ja kaardimasti sümboleid.


– BOONUSED

Võidusõidu hobune tasuta spinnide sümboliga on see, mis aitab su boonusvooru. Olenevalt scatterite arvust, saad kuni kümme tasuta mänguvooru ja kuni viis korda valida uue boonuse.

Samal ajal võid kasutada Golden Bet panustamise strateegiat, mis tähendab, et saad panuse väärtust kasvatada samal ajal võidupotentsiaali suurendades.

Erinevate funktsioonide arv tasuta spinnide voorus? See on koguni 18, mis tähendab, et üks üllatus ajab teist taga! Võid sattuda peale juhuslikult lisanduvatele wildidele, paigalejäävatele wildidele, teineteisega külgnevatele jokkeritele ja kolossaalsetele 2×2 trollide hiigelikoonidele.


– KOKKUVÕTE

“Racing Lovers” on üsnagi nauditav, sest ühendab põneva teema ilusa graafika ja rohke boonuste valikuga tasuta keerutuste voorus.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 27. May 2021
gator gold gigablox slot

Gator Gold Gigablox

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 16. Apr 2021
atlantean gigarise slot

Atlantean Gigarise

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Mar 2021
easter island 2 slot

Easter Island 2

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Feb 2021
reel desire slot

Reel Desire

Näita rohkem