Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.36%
Loodud: 12/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Queen’s Day Tilt videot

Mängi Queen’s Day Tilt demo versiooni tasuta

Queen’s Day Tilt ülevaade

queens day tilt slot

“Queen’s Day Tilt” on Play ‘N Go mängulooja 3×3 mänguväljaga slotimäng, millle tegemisel on inspiratsiooni saadud salapärasest keskajast. Slotil on mitut tüüpi Wild- asendussümboleid, mille hulka kuuluvad “ekstra” Wildid ja juhuslikult mängulauale lisatavad Wildid.

“Queen’s Day Tilt” slotil saad panuseid teha alates 10 sendist kuni 100€ni spinni kohta. Kui võidad, saad igal juhul mänguväljale lisawilde ja kui võite ei paista kuskilt, siis võid samuti saada mänguväljale juhuslikult lisatavaid Wilde. Tänu kasvavale võidukordajale saad “Queen’s Day Tilt“ mängul võita tehtud panuse tagasi kuni 5000 kordselt.


– SÜMBOLID

“Queen’s Day Tilt” mängul on sümboliteks kaunid kuningannad, vaprad rüütlid, kilbid ning erinevad kaardimasti sümbolid. Mängu Wild-asendussümboliks on kuninganna ning see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Kui saad kuningannasid võiduliinis kolm, teenid tehtud panuse tagasi kaheksa kordselt.


– BOONUSED

Slotil saad võite iga kord, kui rullikutel jäävad kas vertikaalselt või horisontaalselt pidama vähemalt 2 sama sümbolit. Kui saad ilma Wildi kasutamata ritta 3 sama sümbolit, lisatakse mänguväljale 1 wild juurde, et aidata sul moodustada uusi võidukombinatsioone. “The Ruler” boonus võib käivituda mistahes ajal peale mittevõitnud spinni- see lisab mänguväljale 1 uue wild sümboli.

queens day tilt slot screen

Tasuta spinnid – kõige tulusam boonus on “Queen’s Day” tasuta spinnide voor, millel püüad võite ainult temaatiliste kõrgema väärtusega sümbolitega, võidukordaja tõuseb ja võid võita lihtsa vaevaga tasuta spinne juurde. Tasuta spinnide voore on kahte tüüpi- boonusvoor, millel rullikutel näed ainult kõrgema väärtusega sümboleid ja teine, millel samuti on ainult temaatilised väärtuslikemad sümbolid, aga lisaks ka kahekordne võidukordaja.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Sep 2020
NEW temple of wealth slot

Temple of Wealth

Play’n GO Slotid 94.20% 24. Sep 2020
SOON feline fury slot

Feline Fury

Play’n GO 94.20% 1. Oct 2020
SOON reactoonz 2 slot

Reactoonz 2

Play’n GO Slotid 94.25% 10. Oct 2020
SOON octopus treasure slot

Octopus Treasure

Näita rohkem