Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.70%
Loodud: 24/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 129,872 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Queen of the Crystal Rays videot

Queen of the Crystal Rays ülevaade

queen of the crystal rays slot microgaming

“Queen Of The Crystal Rays” on Microgaming- ja Crazy Tooth Studios-nimeliste mänguloojate koostöös valminud võlurite teemaline slotimäng. Kui Crazy Tooth Studios mängutootja “Arctic Valor” võeti mängijate poolt väga hästi vastu, siis sama on oodata ka “Queen Of The Crystal Rays” puhul, mis toob mängija ette põneva võlurite maailma ja saad avastada peidetud templi saladusi.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kohe, kui mängu avad, lööb mängu disain su tõeliselt pahviks- säravad neoontuled, kuldesemed ja muu toretsev atribuutika on kõikjal.

queen of the crystal rays slot screen

Mänguväli pakub 6×4 positsioone ja 50 võiduliine samal ajal kui rullikud paneb käima Any Adjacent Pays™ mängumootor. Võite saad mistahes kolme järjestikkuse sama sümboli reastamisel.


– BOONUSED

Microgamingule omaselt ei hoita ka “Queen Of The Crystal Rays” mängul tagasi erinevate boonuste pakkumisega. Särav roosasinine scatter on sealjuures kõige tulusam. Kui saad neid mänguväljal vähemalt kolm, pääsed boonusvooru samal ajal kui kõik võidud korrutatakse tehtud panuse väärtusega.

Roosad, sinised ja rohelised wildid asendavad võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Scatterite. 2x Wild sümbol täidab sama funktsiooni mis tavawild, kuid lisaks duubeldab see ka kõikide võitude väärtused!

Colourful Crystal Ray boonus võib käima minna mängu mistahes ajal nii, et lisandub 25 uut võiduliini. Samal ajal teevad oma tööd kristallkiired muutes tavasümboleid wildideks ja lisades neile võidukordajaid.

Tasuta spinnide vooru nelja priikeerutusega saad kolme või enama scatter-sümboli ilmumisel. Enne igat spinni määratakse rullikutele potentsiaalne võidu väärtus ja neist üle libisevad kristallkiired moodustavadki sinu võidupreemia.


– KOKKUVÕTE

“Queen Of The Crystal Rays” mängul on huvitav ülesehitus, särav disain ja kaasaegsed boonused. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis pakub võimast tehtud panuse väärtusest 2597,45-korda suuremat jackpotti!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem