IGT Logo
Pakkuja: IGT
RTP: 96.39%
Loodud: 19/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 25,000,000 mündid

Pyramidion ülevaade

“Pyramidion” on sobilik mäng igale riskialtimale slotisõbrale, kes jahib suuri võite, kuid suudab vajadusel taluda ka pikemaid “kuivi” perioode. Teemaks Antiik-Egiptus ning mänguväli standardse viie rulliku ning kahekümne võiduliiniga. “Pyramidion” mängu loojaks on IGT- nimeline kasiinomängude tootja ning selle kõrberännaku kulminatsiooniks kujunevad respinnid lisawildide ning tasuta spinnide voor paigalejäävate wildide ning võidukordajatega. Panuseid saad teha alates 20 sendist 200 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Oleme alati imestanud kui suurepärased näevad välja just IGT mängud. “Pyramidion” ei ole erand. Sellel võimsate püramiididega mängul võid ennast kergesti hakata ette kujutama Araabia ainuvalitseja või Egiptuse tähtsa vaaraona.

pyramidion slot screen

Ka rullikutel on erinevad püramiidid, viis väärtuslikku hieroglüüfi sümbolit ja kaardipakist tuttavad pildiga kaartide ikoonid. Hieroglüüfidest on väärtuslikem sinisekuldne päike. Kombineeri neid võiduliinis viis ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 25-kordselt. Lisaks võid suuri võite tasku pista wild-asendussümboliga. See asendab kõiki teisi tavasümboleid ning võib tehtud panuse väärtuse tagasi tuua ka kuni 50-kordselt.


– BOONUSED

“Pyramidion” mäng pakub lisaks ideealilähedasele graafikale ka äärmiselt mitmekesist boonuste valikut. Free Respin Modifier tähendab, et kui mänguväljal jääb korraga pidama kaks püramiidi ikooni, saad respinni koos ühega järgevatest lisafuntsioonidest:

Sunbeam Wilds – mänguväljale lisatakse hulk wild-asendussümboleid
Waterfall Stacks – moodustuva hakkavad samade sümbolite kobarad
Obelisk Wilds – kui obelisk näitab ennast rullikute all, võivad wildid katta rullikuid nende terves ulatuses
Mighty Reel – rullikutel 2, 3 ja 4 ilmub kolossaalselt suur 3×3 positsioone kattev megasümbol

Tomb of Power tasuta spinnide vooru pääsed, kui esimesel ja kolmandal rullikul jäävad pidama boonussümbolid ning Tower of Power viiendal. See annab sulle kaheksa keerutust kasiino kulul nii, et taustal pauguvad piksenooled lisades mänguväljale järjest uusi wilde.


– KOKKUVÕTE

“Pyramidion” mängul võid kindel olla, et adrenaliin on kogu aeg laes. Mistahes spinniga võid tehtud panuse tagasi võita kuni tuhandekordselt. Tomb of Mystery tasuta spinnide voorus muudavad olukorra veelgi huvitavamaks võidukordajad, mis kasvatavad potentsiaalse võidusumma koguni veel kaheksa korda suuremaks.

Meeldiks mängida IGT slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

IGT 94.20% 23. Jan 2020
fortune coin slot

Fortune Coin

IGT 98.83% 15. Feb 2019
pixies of the forest 2 slot

Pixies of the Forest 2

IGT 96.19% 22. Nov 2018
its magic lilly slot

It’s Magic: Lilly

Näita rohkem