NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.40%
  • Liinid & rullikud: 3-4-5-4-3
  • Panuse suurus: €0.01 – €200
  • Võimalik võit: kuni 3,600,000 mündid
  • Avaldati: 01.10.2015

Vaata Pyramid: Quest for Immortality videot või mängi demo versiooni

Pyramid: Quest for Immortality ülevaade

pyramid quest for immortality slot netent

“Pyramid: Quest for Immortality” on 5 rulliku ja 720 võiduliiniga slotimäng Net Entertainment mänguloojalt. Mängu teemaks on antiikne Egiptus ning see pakub mõnevõrra ebatavalist rullikute asetust.

pyramid quest for immortality slot screen

Enne, kui asud avastama ammu unustatud saladusi pane paika, kui suurelt tahad panustada. Selleks kasuta +/- nuppu, et määrata mündi väärtus alates 0.01-st kuni 2ni ja panuse tasemed “Level” nupu alt. “Max Bet” määrab panuse suuruseks mängu maksimaalse võimaliku spinni väärtuse ja rullikud paneb tööle kaks kaarjat noolekest mänguvälja keskel. Kui soovid, võid kasutada “Autoplay” valikut, et määrata soovitud spinnide arv, mille mäng teeb sinu eest.

Mängu Wild-asendussümboliks on Ankh lillal taustal ja see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Peale Wildi mängus teisi erisümboleid ega scatterit ei ole.

pyramid quest for immortality slot freespins

The Wild Generation boonusvoor hakkab tööle, kuid Wild jääb pidama rullikute 2, 3 või 4 tipus ja osaleb ka võiduliinis. Avalanche on võidukordajaid pakkuv boonus, milles sümbolite blokid langevad mänguväljal kosena alla ja moodustavad nii uusi võidukombinatsioone. Võidukordaja kasvab iga kolme järjestikkuse võidukombinatsiooni moodustanud kosejoaga ühe võrra. Maksimaalselt võib võidukordaja kasvada 10 peale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

SOON wild worlds slot

Wild Worlds

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

SOON conan slot

Conan

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid