Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 98.18%
Loodud: 30/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €5,000
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Vaata Pumpkin Patch videot

Pumpkin Patch ülevaade

pumpkin patch slot

Pumpkin Patch on 5×3 mängulaua ja progressiivse jackpotiga mäng. Selle loojaks on Eestis ehk mitte nii tuntud online-kasiino mängude looja Habanero Gaming ja mäng tuli välja 2018. aasta Halloweeni ajal. Pumpkin Patch on väga lõbus ja pakub väljakutset igal mängimise hetkel. Erakordselt hea graafika ja õudustäratav Halloweeni teema on hea võimalus tähistada mistahes pidupäeva või lisada vürtsi halli argipäeva. Habanero mänge saab Eestis mängida Kingswin kasiinos.

pumpkin patch slot screen

Interaktiivsed sümbolid ja lihtne mängu ülesehitus aitavad igal mängijal kohe slotiga sideme luua. Kõrvitsapõllul ootab oma ohvreid hirmus hernehirmutis, kes tõmbab järjest tähtsaid kõnesid, kuid näitab ka oma tegelikku palet, kui võtad rullikutel suure võidu või juhtub midagi muud erakordset. Hea õnne korral võid võita massiivse hulga raha ja panna hernehirmutise ehmatusest lausa tantsima!

Slotil ei puudu ka tasuvad boonused nagu asendussümbolid, sama rulliku väljadele laienevad Wildid ja tasuta spinnid. Kui kollane või punane vares jäävad pidama järjestikkustel rullikutel, löövad nad oma noka kõrvitsasse ning eelnimetatud sümboliga rulliku teised väljad kattuvad kõik asendussümbol Wildidega. Kui orav jääb pidama järjestikku kõrvitsaga, saad rullikutele ühe Wildi juurde.

3 või enam järjestikkust viljapead käivitavad Pumpkin Patch tasuta spinnide vooru ja sloti kõige ihaldatuim auhind on muidugi mõista progressiivne jackpot, mille võid saada juhuslikult mistahes spinniga.

pumpkin patch slot screen mobile

Halloweeni ajal on väiksed trikid ja ulakused lubatud ning me oleme kindlad, et Kõrvitsa Hernehirmutis on varsti sinu parim sõber, kes aitab sul mõnusalt aega viita ja ehk ka mõni suurem võit tasku pista.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Näita rohkem

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee