Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.28%
Loodud: 09/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 107,600 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Prime Zone videot

Prime Zone ülevaade

prime zone slot quickspin

“Prime Zone” on Quickspin-nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja kümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta ning teemaks Ameerika patupealinn Las Vegas. Tavarežiimil aitab võite püüda võidukordaja wildid ja Prime Zone boonusvoorus saad valida nelja valiku vahel, mis annavad suuremaid võidukordajaid ja rohkem volatiilsust.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Prime Zone” slotil tõmbab kohe tähelepanu kaasahaarav taustatümakas. Mängu taustal on Vegase linn päikeseloojangu ajal palmipuude ja pilvelõhkujatega. Sümboliteks rullikutel on kõik kaardimasti ikoonid pluss temaatilised kuldsed kellad, teemantid, sinised- ja punased seitsmed. Punased seitsmed on eriti väärtuslikud, sest kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt kahe-, kümne- ja viiekümne kordselt.

Neoonvärviline võidukordaja-wild asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone ja kui saad neid võiduliinis kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt kahe-, kümne- ja sajakordselt.


– BOONUSED

Punane boonussümbol on scatter ja kui saad neid korraga kolm, käivitub Prime Zone boonusvoor. Saad alustuseks seitse priikeerutust nii, et mängu volatiilsuse saad ise määrata.


– KOKKUVÕTE

“Prime Zone” on lihtne mäng, mille salarelvaks on wild-võidukordajad. Saad valida, kui suurte potentsiaalsete võidukordajatega mängida tahad ning tehtud panuse tagasi võita ka kuni 5000-kordselt. Väljanägemiselt suurepärane mäng, mis pakub suurt võidupotentsiaali nii mängu tavarežiimil kui boonusvoorus.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.04% 14. Jun 2016
spinions slot

Spinions

Quickspin Slotid 96.15% 1. Jan 2021
loco the monkey slot

Loco the Monkey

Quickspin Slotid 97.34% 1. Dec 2020
big bad wolf christmas special slot

Big Bad Wolf Christmas Special

Quickspin Slotid 94.18% 10. Nov 2020
titan thunder wrath of hades slot

Titan Thunder: Wrath of Hades

Näita rohkem