NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 96.19%
Loodud: 17/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*4
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

PolterHeist ülevaade

polterheist slot

PolterHeist slotikas on NextGen Gaming slotilooja 5×4 mängualaua ja 100 võiduliiniga mäng. See tuli välja 2018 aasta sügisel ning on tehtud samanimelise ülimenuka õudusfilmi järgi. Mängus võid saada suuri võite, kuid vahel pead neid kaua ootama. Kui sul jagub aega ja kannatust võid saada isegi oma tehtud panuse summa tagasi 2000-kordselt! Kas eelistad mänge, mis maksavad tihti väikeseid võite või on sul aega ja usku suur võit ära oodata? Kui otsustad teise variandi kasuks, siis kummituslik PolterHeist on just sinu jaoks. Suure võidu aitavad sul koju tuua taaskäivituvad tasuta spinnid, võidukordajad ja “Ghost Break-In” boonusvoor.

polterheist slot screen

Mängu saad lisaks pärisraha peale mängimisele proovida ka tasuta mängu režiimis, et välja töötada oma panustamisstrateegia. Määra enda jaoks sobiv mündiväärtus 0.05€-st 12.50€ni ja panuse suurus 0.50€-st 125€ni spinni kohta. Väärtuslikemad sümbolid on kummitused Goldie Goldrush, Pinkie Parsons, Eli Emerald, Oscar L’Orange ja Old Blue, väiksemaid võite saad mängukaartidega võiduliine moodustades.

Scatterid annavad sulle 22 tasuta spinni, kõrgema väärtusega sümbolid võiduliinis võivad tuua sulle sisse 10-kordse tehtud panuse summa, kui saad 5 sama sümbolit. The Haunted Dead Wild ilmub ainult 2., 3. ja 4. rullikul ning annab sulle hulga asendussümboleid mänguväljale juurde. Ghost Break-In boonuse vahetab madala väärtusega sümbolid välja väärtuslikemate kummitussümbolite vastu.

polterheist slot screen

Nagu juba öeldud, on Polterheist mängijale, kes armastab natuke riskida, kuid teab, et suur võit ükskord peab koju tulema. Võid saada lisaspinne, mitmekordistada oma võit ja lihtsalt nautida teineteist tagaajavaid tonte.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

NEW pillars of asgard slot

Pillars of Asgard

merlins money burst slot

Merlin’s Money Burst

medusa megaways slot

Medusa Megaways

Näita rohkem

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee