Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 97.84%
Loodud: 26/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €100
  • Võimalik võit: kuni 81,900 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Polar Paws videot

Mängi Polar Paws demo versiooni tasuta

Polar Paws ülevaade

polar paws slot quickspin

Polar Paws on viie rulliku ja 25 võiduliiniga jõuluteemaline mäng Quickspin nimeliselt slotimängude loojalt. Lisaks nauditavale pühade atmosfäärile pakub mäng võidukordaja wilde ja tasuta spinnide vooru lisawildidega. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Polar Paws” ülev meeleolu luuakse taustal kõrguvate lumiste mäetippude abil. Talve võlumaa stiilis loodud slott pakub rullikutel lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka nelja jääkaru. Mesikäppadest väärtuslikem on jõuluvana mütsi kandev karuott, kes toob sulle panuse tagasi 0,8-, 4- ja 10-kordselt, kui kombineerid neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

polar paws slot freespins

Jõulukepike on wild asendussümbol ja täidab tavapärast võiduliinides teiste sümbolite asendamise funktsiooni. Päkapikku tegelane on samal ajal scatter ja võidukordaja wild.

Võidukordaja wildid on tavawildidest paremad, sest lisaks asendusfunktsioonile lisavad nad võitudele ka kuni neljakordse võidukordaja.


– TASUTA SPINNID

Mängu tulusaimasse boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme tasuta spinnide sümbolit. Päkapikud võivad ilmuda ainult kolmel keskmisel rullikul ning boonusvoorus saad möllata kümme korda ilma oma raha sisse panemata. Kõik võidud korrutatakse kolmega.

Kui veab, saad kasu lõigata ka Bears Turn Wild lisafunktsiooniga, mis tähendab, et jääkaru sümbolid hakkavad wildideks muutuma. Kui nii läheb, jäävad need oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

Polar Paws näeb suurepärane välja ning pakub pühadeteemalise mängu kohta üllatavalt palju äktšionit. See keskmise volatiilsusega slott võib sulle tehtud panuse väärtuse tagasi tuua kuni 1000-kordselt, samal ajal kui võidukordaja wildide abil võib see number kasvada ka koguni 4000 peale!

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.18% 10. Nov 2020
SOON titan thunder wrath of hades slot

Titan Thunder: Wrath of Hades

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
NEW hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Näita rohkem