IGT Logo
Pakkuja: IGT
RTP: 98.83%
Loodud: 15/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.33 – €33
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Pixies of the Forest 2 videot

Pixies of the Forest 2 ülevaade

pixies of the forest 2 slot igt

“Pixies of the Forest II” on IGT-nimelise mängulooja slotikas, millel on 5 rullikut ja 99 võiduliini. Tegemist on järjega populaarsele “Pixies of the Forest” mängule, millel saad panuseid teha alates 33 sendist 99€ni spinni kohta. Proovi mängu kohe mistahes mänguseadmel, sest adrenaliini tõstavad lakke Kukkuvad Sümbolid, müstilised boonusfunktsioonid, võidukordajad ja 3 progressiivset jackpotti.

Kui võrrelda “Pixies of the Forest II” selle eelkäijaga, siis kujunduses on tehtud suur samm edasi pakkudes veelgi teravamat graafikat ja originaalseid animatsioone. Nõiutud metsa taustal keerlevad rullikutel pildiga kaardipakist tuttavad sümbolid koos kolme erineva lillehaldjaga. Pane tähele, et kui saad võiduliinis viis peahaldjat, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 15,15 kordselt. Mängu kõige väärtuslikem sümbol on aga Pixies of the Forest II logo- säti neist viis võiduliini ja saad panuse väärtuse tagasi koguni 30,3 kordselt.

pixies of the forest 2 slot screen


– BOONUSED

Wild asendussümbol võib mängu tavarežiimil pidama jääda ainult kolmel keskmisel rullikul ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale boonusikooni ja jackpotisümbolite. Boonusvoorus võib Wild pidama jääda rullikutel 1.- 4.

Nagu ka Pixies of the Forest originaalmängul kasutab ka Pixies of the Forest II Kukkuvate Sümbolite funktsiooni. See tähendab, et peale igat võidukombinatsiooni võiduliini moodustanud sümbolid haihtuvad ja nendest järele jäänud tühjadele positsioonidele kukuvad uued. See jätkub seni kuni mänguväljal ei moodustu enam ühtegi uut võiduliini.

The Pixie Queen tasuta spinnide boonus läheb lahti peale kolme boonussümboli pidama jäämist rullikutel 1, 2 ja 3. Kohe pärast seda saad valida ühe kolmest boonussümbolist, mis paneb paika boonusvooru tasuta spinnide arvu.


– KOKKUVÕTE

Pixies of the Forest II on väga sarnane mängu originaalile, kuid sellel on hulga rohkem boonuseid. Ka kolm progressiivset jackpotti lisavad mängule juurde kuhjaga põnevust. Volatiilsuse poolest on tegemist keskmise tasemega mänguga.

Meeldiks mängida IGT slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

IGT 94.20% 23. Jan 2020
fortune coin slot

Fortune Coin

IGT 96.39% 19. Jul 2019
pyramidion slot

Pyramidion

IGT 96.19% 22. Nov 2018
its magic lilly slot

It’s Magic: Lilly

Näita rohkem