Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 19/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid

Pirates Smugglers Paradise ülevaade

pirates smugglers paradise slot

“Pirates – Smugglers Paradise” on slotimaalima ühe säravaima tegija Yggdrasil Gaming mängulooja innovatiivne mänguautomaat. Mänguväli kujutab endast 5×5 ruudustikku ning võite saad uuel Cluster Pays meetodil, mis tähendab, et vähemalt 6 vertikaalselt või horisontaalselt ühenduses sama sümbolit garanteerib sulle rahalise võidu. Minimaalne panus on 20 senti ja maksimaalne 100€.

Selle piraatideteemalise üks huvitavamaid boonuseid on “Dropdown Wins” funktsioon. Peale võidukombinatsiooni moodustamist jäävad võidusümbolid oma kohale ja mittevõitnud sümbolid asenduvad uutega. Nii saad iga spinniga võita mitu korda järjest. Kui täidad kõik read võidusümbolitega saad nautida kuni 10-kordset võidukordajat. 3 erineva tasuta spinni voorus mängides kaotatakse mängust ära kõik madalama väärtusega sümbolid.

pirates smugglers paradise slot screen

“Pirates – Smugglers Paradise” kujunduseks on multika-stiilis piraadilaev ja taustaks ookeanirannik maheda saarekesega. Kombineeri võiduliine mängukaardi mastide, teemantite, konksude, mõõkade, relvade ja pudelitega. Kohtud rullikutel möllates veel papagoide ja 3 erineva piraadiga.

Nagu enne juba öeldud, mängus ei ole võiduliine vaid võite maksab 6 või sama omavahel ühendatud sümbolit. Kui saad võiduklastri, käivitub “Dropdown Wins” funktsioon, mis tähendab, et kõik võidusümbolid mänguväljal jäävad oma kohale ja ülejäänud asenduvad uute sümbolitega. Nii jätkub see kuni ühtegi uut võidusümbolit ei jää rullikutele pidama. Kui saad 2 või rohkem võiduklastrit, muutub madalama väärtusega klaster kõrgema väärtusega klastriks maksteks nii välja suurema koguvõidu.

“Pirates – Smugglers Paradise” mäng maksab võite üsna tihti ja piisava suurusega. Suurimad võidud tulevad “Multiplier Madness” tasuta spinnidega- võid võita oma tehtud panuse suurusest 1243 korda suurema summa.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

ninja kasiino website screen
UUS KASIINO!
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Ninja Kasiino

www.ninjacasino.com/ee

coolbet kasiino veebileht
Tasuta 10 spinni
Tervitus boonus 100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Coolbet Kasiino

www.coolbet.com

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io