Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.12%
Loodud: 22/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Pirates Plenty: Battle for Gold videot

Pirates Plenty: Battle for Gold ülevaade

pirates plenty battle for gold slot red tiger

Red Tiger Gaming uue ja põneva mängu nimeks on Pirates Plenty 2: Battle for Gold ja see on järg samanimelisele originaalile. Piraadid on tagasi ja valmis aitama sul endale nõuda kõige ihaldusväärsemad aarded. Lae relvad ja võta see, mis kuulub õigusega sulle!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu samanimelise mängu originaalis ajavad ka siin aardeid taga kartmatud kõrilõikajad. Kogu möll läheb lahti avamerel, kus avastad ennast piraadilaeval vaenlasele säru tegemas. Sümboliteks on nii erinevad kaardimastid kui ka mitu temaatilist ikooni nagu kübarad, kahurid ja mürgijoogid.

pirates plenty battle for gold slot screen

Üldjoontes on tegemist hästi kujundatud mänguga, mis pakub võite viiel rullikul 20 võiduliiniga. Hea õnne korral võivad rullikud “paisuma” hakata ja võiduliinide arvu kasvatada ka kuni 30 peale. Panuseid saad teha alates 10 sendist 20 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5500-kordselt.


– BOONUSED

Mäng pakub võidukordaja wilde, Battle spinne, Wild Monkey-, Wild Island Row- ja Fire Away boonuseid. Neist põnevaim on ehk Wild Monkey, kus tuleb mängu ka asendussümbol ja ringi tatsab krutskeid täis pärdik. Nüüd hakkavad madalama väärtusega sümbolid muutuma väärtuslikemateks nii, et kõige viimane muudetav sümbol saabki wildiks. Kõige tipuks saad potentsiaalsetele võitudele soliidse võidukordaja.

pirates plenty battle for gold slot review

Tasuta spinne(Battle Spins) saad kasutada kohe, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kolm scatter-sümbolit. Saad juhusliku arvu tasuta keerutusi koos paigalejäävate wildide, Fire sümbolite ja Wild Islands reaga. Wild Islands Row tähendab, et mängu tuleb üks lisarida ja 10 võiduliini juurde.


– KOKKUVÕTE

Pirates Plenty: Battle for Gold on hea võimalus jahtida aardeid ilma kodust lahkumata. Tegemist on volatiilse mänguga, mis pakub lõbusaid boonuseid ja suurt võidupotentsiaali.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem