BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.12%
Loodud: 30/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €200
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid

Pirates Frenzy ülevaade

pirates frenzy slot blueprint

Pirates’ Frenzy on Blueprint Gaming nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis räägib loo halastamatute piraatide röövretkest. Mänguväli pakub kuni kuute rullikut kahekümne võiduliiniga ja panuse suuruseks saad valida 20 sendist 200 euroni spinni kohta.

Miks mitte vahel aardejahile minna? Mängul on lihtne pääseda nii tasuta spinnidega boonusvooru kui suurvõite noppida tulusate wild ja scatter boonussümbolitega.

pirates frenzy slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Pirates’ Frenzy põnev seiklus rullub lahti üksiku saare liivasel rannikul. Heliefektid on tuunitud sobivaks klassikaliste puuviljadega mängule ja sümbolite hulgas näed multika stiilis kujundatud A, K, Q, J ja 10 ikoone koos temaatiliste rummipudelite, apelsinide, kuldankrute ja papagoidega. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse tagasi kuni sajakordselt, kui tabad neid võiduliinis korraga viis.


– BOONUSED

Kuues rullik on lisarullik, mille saad käima panna aktiveerides Extra Bet funktsiooni samal ajal pidades mängu panema ka kaks korda rohkem raha. Nüüd on ka tasuta spinnide vooru jõudmise tõenäosus suurem, mille käivitamiseks vajad vähemalt kolme piraadilaeva pildiga sümbolit.

Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 50 priikeerutust ning aktiveerub ka piraatide wild/scatter. Ainult boonussümboliga moodustunud võiduliin tagab tehtud panusest kuni 500 korda suurema võidusumma ja võid vabalt noppida ka teisi juhuslikult süllekukkuvaid lisapreemiaid.


– KOKKUVÕTE

Pirates’ Frenzy ei ole just kuigi keeruline mäng. Visuaalefektid millegagi eriti ei vaimusta, aga põnevaks läheb kuuenda lisarulliku käivitumisel. Tegemist on volatiilse mänguga, mille ihaldusväärseimad preemiaid peidavad ennast nagu tihtipeale ikka tasuta spinnidega boonusvoorus.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

BluePrint Gaming 96.32% 24. Sep 2019
dork the dragon slayer slot

Dork the Dragon Slayer

Näita rohkem