Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 18/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.40 – €200
  • Võimalik võit: kuni 32,270 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Pirate Gold videot

Pirate Gold ülevaade

pirate gold slot pragmatic

Seitsmeteistkümnenda sajandi piraadi elu ei ole võib-olla kõige lihtsam, aga see ajaloo periood on kasiinomängude maailma jätnud sügava jälje. Leia oma võidusoon nende pisut vägivaldsusele kalduvate tegelastega Pirate Gold nimelisel slotikal, mille loojaks on Pragmatic Play.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Pirate Gold on 5×4 mänguvälja ja neljakümne võiduliiniga mänguautomaat, mille puidust rullikute taha on sätitud kaunilt kujundatud pildike Kariibimere sadamast iseloomulike sadamamajakeste ja tormisele merele suunduvate laevakestega.

pirate gold slot screen

Kõik sümbolid positsioonidel on teemaga haakuvad ja nende hulka kuuluvad teiste seas ka näiteks mees- ja naispiraat, papagoi, piraadilaev, aardekaart, teleskoop, konkskäsi ning kuld-, hõbe- ja pronksmündid.

Mängu Wild on aardekirstu pildike, mis asendab võiduliinides kõiki tavasümboleid. Ülejäänud boonussümbolid tunned ära kompassi ja rahakoti ikoonide järgi.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme kompassi kujutisega ikooni. Kohata võid neid sealjuures kõigil kolmel keskmisel rullikul ja kui see õnnestub, teed kasiino kulul kümme mänguvooru ilma oma vahendeid panustamata.

Kui boonusvoorus kohtad kahte piraati, muutuvad need automaatselt wild asendussümboiteks, mis tähendab, et võiduliinide moodustamine on kergem.

Proovi saada korraga vähemalt kaheksa rahakoti pildiga sümbolit ja saad neile märgitud kohese rahapreemia või isegi jackpoti. Seejärel jätkub mäng boonusvoorus, kus kõik rahakotid jäävad oma positsioonidele ning iga uue rahakoti sümboli eest teenid kolm tasuta keerutust juurde. Võid vabalt saada võitudele ka viiekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

Pirate Gold on tõeline pahade poiste lemmik, millel võrukaeltest mereröövlid püüavad iga hinna eest hõlptulu teenida. Kõmisevalt mehine taustamuusika lisab piraadilikule atmosfäärile veelgi vunki juurde ja kindlasti tasub ära märkida ka Lucky Treasure Bag boonusvoor.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem