NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: ?%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mängi Pirate from the East demo versiooni tasuta

Pirate from the East ülevaade

pirate from the east slot netent

Pirate from the East on viie rulliku ja viieteist võiduliiniga mäng Net Entertainment nimeliselt mänguloojalt. Nagu nimi juba reedab, on tegu piraatide teemalise slotiga, millel saad panuse suuruseks valida alates 15 sendist 75 euroni spinni koha. Volatiilne mäng pakub ka tasuta spinnide vooru, kus võid võitudele saada kuni kuuekordse võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Pirate from the East” on tehtud suhteliselt lihtsa ja kergesti jälgitava mängu ülesehituse ja graafikaga. Kogu tegevus toimub piraadilaeval nii, et kõrged lained peksavad vastu laeva seinu.

pirate from the east slot screen

Rullikutel näed lisaks A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka temaatilisi kompassi, püstoli, noa, piraadilaeva ja kulda täis aardekirstude ikoone. Viimane neist on ka kõige väärtuslikum makses tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,33-, 1,66-, 20- ja 133,33- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.

Meespiraadi pildiga sümbol on ihaldusväärne Wild, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone ja annab võitudele kolmekordse võidukordaja. Kombineeri neli aardekirstu ja wild võiduliinis, et teenida tehtud panuse väärtus tagasi 400-kordselt!


– BOONUSED

Kui meespiraat täidab teiste sümbolite asendusfunktsiooni, siis naispiraadi abil võid käima panna tulusa tasuta spinnide vooru. Kolm või enam scatterit panebki boonusvooru käima, kus tasuta mänguvoorude ja võidukordaja suurus oleneb boonusvooru käivitanud scatterite arvust.

Auhindade puhul saad ka ise sõna sekka öelda, et võtta kuni 28 tasuta spinni ja kuuekordse võidukordaja. Iga uus scatter boonusvooru ajal kasvatab tasuta spinnide arvu ühe võrra.


– KOKKUVÕTE

“Pirate from the East” on NetEnt mängulooja klassikalise “Piggy Riches” sloti ainetel loodud mäng. Tegemist on volatiilse slotiga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2400-kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem