Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.51%
Loodud: 18/02/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Pimped videot

Pimped ülevaade

pimped slot playngo

Pimped on Play N Go nimelise slotimängude tootja Grand Theft Auto mängu stiilis tehtud slotikas, millel on viis rullikut ja kümme võiduliini. Räpparid ja muidumehed on selle mängu peategelased ning aitavad sul mente üle kavaldada. Pane spinni suuruseks alates 10 sendist 20 euroni keerutuse kohta ning alusta seiklust Win Spins boonusvooru ja külgnevate wildidega.

Mängu teemaks on vastuoluline sutenöör, kes tegelikult näeb välja nagu kuulus räpikunn Snoop Dogg! Sümbolite hulgaski leiad nii dollarimärke, seksikaid neiusid, kuldsõrmuseid kui ka kõike muud sellega kaasakäivat. Kui sulle meeldib kuld, kard ja pahad poisid, siis miks mitte võib just see mäng su rahajõed voolama panna!

pimped slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Pimped” mängu kaks olulisemat sümbolit on Wild ja kuldne dollari märk. Esimene täidab asendusfunktsiooni, kui võiduliinis peaks mõni sümbol puudu jääma ja teine võib aidata sind ka Win Spins tulusasse boonusvooru.


– BOONUSED

The Win Spins boonusvoor on eriti hea, sest iga spinni ajal on sulle vähemalt üks võiduliin garanteeritud. Alustad viie tasuta mänguvooruga, kuid kui ilmub vähemalt kolm dollarimärki uuesti, võid boonusvooru taaskäivitada ja nii kuni kolm korda. Iga lisa dollarimärgi eest saad kaks tasuta keerutust juurde.


– KOKKUVÕTE

“Pimped” on noortepärane slotimäng tuntud Play ‘N Go nimeliselt mänguloojalt. Kui tahad tunda ennast taas noorena ja natuke pulli teha, siis anna aga rullikutele valu! Tegemist on volatiilse mänguga, mis tähendab, et aeg-ajalt võid võite jääda pikemalt ootama, kuid nagu mängki on äkiline, siis suurvõit võib tabada kõige ootamatumal hetkel. “Pimped” on muljetavaldava disainiga ning pakub head vaheldust levinud slotimängude teemadele.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem