NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.40%
Loodud: 05/09/2010
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €75
  • Võimalik võit: kuni 150,000 mündid

Vaata Piggy Riches videot

Mängi Piggy Riches demo versiooni tasuta

Piggy Riches ülevaade

piggy riches slot

“Piggy Riches” on lustakas ja tüüpiline NetEnt mängutootja slott. Tegemist on madala volatiilsusega mänguga, mis ei paku sulle elumuutvaid suurvõite, kuid see eest võid kogu aeg noppida väiksemaid rahapreemiaid- ideaalne algajale ja mängijal, kes ei taha suurelt riskida.

“Piggy Riches“ slotil on 15 võiduliini, scatter sümboliks on “Lady Pig” ja asendussümbol Wildiks “Härra Siga”(Gentleman Pig) isiklikult. Mängi mängu kas mänguraha eest või hakka kohe võite jahtima pärisraha peale panustades.

piggy riches slot review

Kui kolm või enam scatter sümbolit jääb rullikutele pidama, algab tasuta spinnide voor. Maksimaalselt võid korraga saada 28 tasuta spinni 6-kordse võidukordajaga. Iga scatter sümbolil on näidatud tasuta spinni ja võidukordaja suurust. Mängija saab valida ühe scatteri, millel näidatud kombinatsioon lähebki tasuta spinnide voorus käiku. Kui tasuta spinnide voorus ilmub veel scattereid, annab see sulle ühe lisaspinni.

piggy riches slot screen

Jah- mängul on ka jackpot! Selleks pead aktiivsest võiduliinis koguma 5 “Aarde” sümbolit ja saad 2000 mündi väärtusega võrdse rahahunniku.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid