Red Tiger Gaming Logo
NetEnt Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming + NetEnt
RTP: 95.71%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 104,740 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Piggy Riches Megaways videot

Piggy Riches Megaways ülevaade

piggy riches megaways slot netent

Piggy Riches Megaways on NetEnt ja Red Tiger Gaming nimeliste mänguloojate koostöös valminud Megaways mänguautomaat. Tegemist on järjega samanimelise slotika originaalile ja vahva möll läheb lahti kuuel rullikul koguni 117 649 võiduliiniga! Vali panuse suuruseks 10 sendist 10 euroni spinni kohta ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 474,5 kordselt. Võite saad vasakult paremale samu sümboleid reastades.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Piggy Riches Megaways mängul käib trall ümber krutskeid täis põrsapoegade, kes on ennast elama sättinud uhkesse villasse. Kujundus on tehtud väga huvitavalt pakkudes põrsaskulptuure ja purskkaevudena funktsioneerivaid harfe.

piggy riches megaways slot screen

Lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele näed ka temaatilisi hoiupõrsa, raha täis kottide, võtmete, kuldsete maksekaartide ja kuldmündi kottide sümboleid. Neist viimane maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,2, 1, 2, 5 ja 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4, 5 või 6.


– BOONUSED

Megaways- mängule omaselt muutub positsioonide arv rullikutel ning sellel korral on sümbolite arv rullikutel kahest kuni seitsmeni. Mida rohkem positsioone parasjagu avaneb, seda rohkem on ka võiduliine ja suuremad šansid ilus võit tasku pista.

Peale iga võiduliini moodustamist kaovad selles osalenud sümbolid ning need asendatakse uutega. Nii saad sama raha eest võita mitu korda järjest.

Mängu logo on wild ja see võib välja ilmuda nii, et katab sama rulliku kõik väljad, millel see pidama jäi. Samuti saad kuni seitsmekordse võidukordaja ja kui võiduliinis osaleb rohkem kui üks wild, siis võidukordajate väärtused korrutatakse.


– KOKKUVÕTE

Kui Piggy Riches originaal võitis mängijate südamed hetkega, siis selle järg Piggy Riches Megaways lööb pahviks eriti vinge mängu ülesehituse ja boonusfunktsioonidega.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem