Red Tiger Gaming Logo
NetEnt Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming + NetEnt
RTP: 95.71%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 104,740 mündid

Vaata Piggy Riches Megaways videot

Piggy Riches Megaways ülevaade

piggy riches megaways slot netent

Piggy Riches Megaways on NetEnt ja Red Tiger Gaming nimeliste mänguloojate koostöös valminud Megaways mänguautomaat. Tegemist on järjega samanimelise slotika originaalile ja vahva möll läheb lahti kuuel rullikul koguni 117 649 võiduliiniga! Vali panuse suuruseks 10 sendist 10 euroni spinni kohta ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 474,5 kordselt. Võite saad vasakult paremale samu sümboleid reastades.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Piggy Riches Megaways mängul käib trall ümber krutskeid täis põrsapoegade, kes on ennast elama sättinud uhkesse villasse. Kujundus on tehtud väga huvitavalt pakkudes põrsaskulptuure ja purskkaevudena funktsioneerivaid harfe.

piggy riches megaways slot screen

Lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele näed ka temaatilisi hoiupõrsa, raha täis kottide, võtmete, kuldsete maksekaartide ja kuldmündi kottide sümboleid. Neist viimane maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,2, 1, 2, 5 ja 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4, 5 või 6.


– BOONUSED

Megaways- mängule omaselt muutub positsioonide arv rullikutel ning sellel korral on sümbolite arv rullikutel kahest kuni seitsmeni. Mida rohkem positsioone parasjagu avaneb, seda rohkem on ka võiduliine ja suuremad šansid ilus võit tasku pista.

Peale iga võiduliini moodustamist kaovad selles osalenud sümbolid ning need asendatakse uutega. Nii saad sama raha eest võita mitu korda järjest.

Mängu logo on wild ja see võib välja ilmuda nii, et katab sama rulliku kõik väljad, millel see pidama jäi. Samuti saad kuni seitsmekordse võidukordaja ja kui võiduliinis osaleb rohkem kui üks wild, siis võidukordajate väärtused korrutatakse.


– KOKKUVÕTE

Kui Piggy Riches originaal võitis mängijate südamed hetkega, siis selle järg Piggy Riches Megaways lööb pahviks eriti vinge mängu ülesehituse ja boonusfunktsioonidega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee